žena

Nachádzame sa v ďalšom aprílovom týždni, ktorý poníma týždenný horoskop pre viaceré z nás za príjemný a pozitívny. Najviac sa nám bude dariť v našich snoch a cieľoch. Tie, ktoré čakajú náročnejšie dni, by mali zostať trpezlivé, pretože aj na nich čaká jar, ktorá im prinesie znovuzrodenie. Na čo sa môžeš počas nastávajúcich dní tešiť práve ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Týždenný horoskop ti pripomína, aby si čo najlepšie využila tento čas, ktorý je pre teba plný energie, šťastia a inšpirácie. Nachádzaš sa na prvom stupni horoskopu a hviezdy tlačia každú tvoju iniciatívu. Neprizeraj sa nečinne a tvrdo pracuj na svojich snoch a cieľoch. Sú to pre teba dni plné otvorených možností.

Medzi tvoje šťastné dni patrí streda, štvrtok a piatok.

Býk

Pomaly opäť získavaš odhodlanie a vedomie, ktoré si mohla strácať niekoľko týždňov dozadu. Avšak je pravda, že si stále zapletená do nejakej nedokončenej záležitosti, ktorá si vyžaduje tvoju pozornosť. Týka sa to najviac praktickej a materiálnej oblasti, financií a majetku. Hviezdy ťa však vidia konečne sústredenú a nech ti prídu do cesty akékoľvek problémy, si pripravená nájsť riešenie bez toho, aby si sa nechala odradiť.

Tvoje šťastné dni sú utorok a štvrtok.

Žena drží kvety
zdroj: Unsplash/Daiga Ellaby

Blíženci

Tohtoročná jar pre teba znamená skutočné obdobie znovuzrodenia. Na tvojej oblohe je stále trochu napätia a nervozity, ktorá zostáva pod radarom a ešte ti neumožňuje úplne vidieť bezoblačný horizont. Dôležitejšie však je, že ty sama pociťuješ úľavu a omnoho väčší pokoj. Získavaš totižto novú energiu a jasnosť, čo je veľmi dôležitý východiskový bod pre tvoje ďalšie životné smerovanie.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Rak

Toto obdobie, ako každý rok, pre teba znamená prechod, ktorý nie je najjednoduchší. Pripraviť sa musíš počas nastávajúceho týždňa na malé i veľké problémy ako v každodennom živote, tak aj v medziľudských vzťahoch. Práve v týchto oblastiach bude vznikať napätie z nevysloveného alebo nedostatočného objasnenia. Pokiaľ však použiješ všetku svoju trpezlivosť, čoskoro sa môžeš ocitnúť v pokojnejších vodách.

Tvoj šťastný deň je piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop