Dvojica na rande pije z pohárov
Pexels/Katerina Holmes

Si pripravená na nový týždeň? Prečítaj si horoskop, aby si vedela, na čo sa môžeš tešiť. Znamenie ti prezradí, či budeš mať šťastie.

Baran

Tvoj týždeň bude plný hádok. Pre pokoj na pracovisku by si mala ukázať svoje logické myslenie a nepúšťať sa do konfliktov, ktoré sa ťa netýkajú. Zbytočne by si sa rozčúlila a po zvyšok dní by si mala negatívnu náladu.

V partnerskom vzťahu si dávaj pozor na to, aby si priateľa neurazila. Nemusel by sa s tebou celý týždeň rozprávať. Pokiaľ si single, choď sa zabávať do baru a snaž sa niekoho zbaliť. Máš vysoké šance.

Tvoje zdravie na tom bude dobre, no nerozčuľuj sa zbytočne. Prinieslo by ti to veľa stresu, ktorý by sa nedal skrotiť.

Býk

Počas nasledujúcich dní by si mala tráviť veľa času osamote. Keď sa do seba viac ponoríš, pochopíš, aký je zmysel tvojho bytia a môžeš začať novú etapu života. Vďaka tomu budeš pociťovať šťastie a na ľudí nebudeš nepríjemná.

Vo vzťahu by si mala byť k priateľovi viac tolerantnejšia. Neber mu jeho osobný priestor, inak by vám hrozil rozchod. Ak si nezadaná, zostane to tak. Ani tento týždeň nenájdeš lásku.

V oblasti zdravia sa zameraj na dostatok magnézia. V noci ťa môžu trápiť kŕče, preto by si mala zvýšiť dávku.

Žena s hnedými vlasmi
zdroj: Pexels/Anastasia Tooming

Blíženci

Budeš stáť pred dôležitým rozhodnutím, preto by si mala počas týždňa zvažovať všetky pre a proti. Rozhodnutie sa môže týkať zmeny práce, nehnuteľnosti alebo partnera. Hviezdy budú stáť pri tebe, no buď opatrná.

V partnerskom vzťahu sa ti bude dariť a konečne pocítiš od priateľa nával lásky. Keď nikoho nemáš a si sama, snaž sa venovať svojim priateľom. Potrebujú tvoju pozornosť.

Svoje zdravie by si tiež nemala podceňovať a zanedbávať. Každú noc spi minimálne 7 hodín, počas ktorých si oddýchneš.

Rak

Počas tohto týždňa by si mala zapracovať na svojej postave. Leto sa nezadržateľne blíži, preto by si mala každý deň po práci zájsť do fitness centra alebo si nájsť čas na domáce cvičenie. Budeš mať zo seba dobrý pocit a uvoľníš napätie z práce.

Vo vzťahu sa nič zaujímavé nestane. Nezažiješ nič, z čoho by si spadla na zadok. Pokiaľ si však single, máš šancu stretnúť novú známosť. Maj oči otvorené.

Čo sa týka tvojho zdravia, nezanedbávaj pravidelný pohyb. Prospieva k spokojnosti a duševnej pohode.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy