týždenný horoskop

Tento týždeň sa bude niesť v znamení veľkých zmien. Ak si zvedavá, čo ťa počas nasledujúcich dní čaká, prečítaj si týždenný horoskop. Tvoje znamenie ti odhalí, aké dni máš pred sebou.

Baran

Nebude to prechádzka ružovou záhradou, no všetky udalosti prežiješ s úsmevom na tvári. V práci budeš produktívna, aj keď môžeš spraviť pár chýb. Keď sa bude doma schyľovať k hádke, drž sa v úzadí.

Vo vzťahu by si mala partnera požiadať o trochu viac priestoru. Prekáža ti, že nemáš čas pre seba. Pokiaľ si single, snaž sa tento týždeň stihnúť všetky „beauty“ procedúry a rozmaznávaj sa.

V oblasti zdravia bude všetko po starom, hovorí týždenný horoskop. Nič zlé sa ti nestane, no nebudeš cítiť ani extra energiu. Ju načerpáš jedine v prírode.

dôveru ženy
zdroj: Pexels/Darina Belonogova

Býk

Môžeš sa pripraviť na to, že šéf na teba bude nepríjemný. Už od začiatku ti bude chcieť všetko skomplikovať, kvôli čomu sa môžeš cítiť menejcenná. Nemala by si to nechať len tak, ale niečo s tým robiť. Dobre ti radíme.

V partnerskom vzťahu sa objaví jedna hádka, ktorá bude obsahovať slovo budúcnosť. Trvaj na tom, aby ste tento konflikt vyriešili. Ak si single, ani tento týždeň nikoho zaujímavého nestretneš.

Bude sa ti dariť aspoň v oblasti zdravia. Imunitu budeš mať poriadne silnú a žiadna chrípka ťa nebude trápiť, len tak ďalej.

Blíženci

Minulý týždeň si prežila v pokojnom režime, no tento taký nebude. Už od začiatku ťa zavalia povinnosti, ktoré nebudeš stíhať a vo všetkom budeš mať chaos. V práci si dávaj častejšie prestávky, pomôžu ti koncentrovať sa.

Vo vzťahu sa ale nič nezmení, nemusíš byť v strese. Partner pri tebe všetko vydrží. Ak si single, zostane to tak aj naďalej. Hviezdy ti teraz neprajú žiadnu známosť.

V oblasti zdravia by si si mala dávať pozor na priedušky. Veľmi ľahko sa môže stať, že prechladneš. Nezabudni posilňovať imunitu.

Ako dosiahnuť vrchol pri žene
zdroj: Pexels/Vitaliy Mitrofanenko

Rak

Tebe sa bude dariť. Konečne si sa rozhýbala, preto nie je nutné, aby si spomaľovala tempo. Ak si ho také udržíš celý mesiac, budeš na jeho konci odmenená. Máš pred sebou úspešný týždeň.

V partnerskom vzťahu neočakávaj žiadne zmeny. Pokiaľ chceš vzťah vylepšiť, mala by si začať s pravidelnými rozhovormi. Keď si nezadaná, v strede týždňa sa môže objaviť muž, ktorý ťa zaujme.

Čo sa týka zdravia, mala by si jesť viac mäsa. Chýbajú ti bielkoviny a si slabá. Snaž sa o to, aby si ho jedla aspoň každý druhý deň.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy