týždenný horoskop

Lev

Tvoj týždenný horoskop je priemerný. Nemala by si sa pripravovať na žiadne veľké veci, lebo sa nič nestane. V práci zvládneš každú úlohu a doma bude vládnuť pokojná atmosféra. Napätie a stres môžeš nechať vonku.

V partnerskom vzťahu to bude podobné, len s tým rozdielom, že tvoj partner bude viac akčnejší. Vymyslí si pre teba výlet, o ktorom sa ti ani nesnívalo. Keď si nezadaná, máš šancu na to, aby si sa do niekoho zamilovala.

V oblasti zdravia to však také ružové nebude. Môžeš pociťovať kŕče, ktoré budú spôsobené veľkou námahou. Zvoľ oddych.

mužské znamenia
zdroj: Pexels/cottonbro

Panna

Ako sa hovorí, nemala by si zaspať na vavrínoch, lebo môžeš veľmi ľahko o všetko prísť. Pracuj, aj keď ostatní už nebudú. Hoci sa ti nemusí vždy chcieť, tento týždeň sa ti to oplatí.

Vo vzťahu sa priprav na malé prekvapenie od partnera. Bude nečakané, preto ťa poteší ešte viac. Pokiaľ nikoho nemáš, všetko sa môže zmeniť v priebehu jednej noci. Uvidíš, čo ti osud prinesie.

Čo sa týka zdravia, po minulom týždni sa budeš cítiť trochu lepšie. Nemala by si však zbytočne riskovať, stále konzumuj vitamíny.

bylinka
zdroj: Pexels/Teona Swift

Váhy

Po minulom týždni môžeš oddychovať, tak počúvaj týždenný horoskop. Ak budeš cítiť, že je toho na teba veľa, pokojne si zober deň voľna a nič nerob. Nespomalí ťa to, práveže naopak. Počas voľna si oddýchneš a potom budeš v práci produktívnejšia.

V partnerskom vzťahu by si sa mala pripraviť na odhalenie pravdy. Môžeš zistiť, že tvoj priateľ k tebe nebol úprimný. Keď si single a nikoho nemáš, takéto veci ťa vôbec nemusia zaujímať. Užívaj si.

Čo sa týka zdravia, tvoja imunita bude oslabená, preto by si mala byť opatrná. Zbytočne neriskuj dlhé pobyty vonku, ale radšej buď doma.

Škorpión

Nemala by si váhať. Ak budeš stáť pred veľkým rozhodnutím, mala by si ísť do toho, nech sa týka čohokoľvek. Vďaka tomu získaš nové skúsenosti a vedomosti, ktoré ťa môžu posunúť na tvojej ceste dopredu.

žiarlivosť
zdroj: Pexels/Victoria Strelka_ph

Vo vzťahu môže dôjsť k odcudzeniu. Mala by si sa s partnerom porozprávať o tom, ako váš vzťah vníma. Pokiaľ nikoho nemáš, so zmenou nepočítaj ani tento týždeň. Budeš stále sama.

Zdravie ťa však poteší. Ak telu dopraješ dostatok ovocia a zeleniny, budeš mať veľa energie a zvládneš toho omnoho viac, než si myslíš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy