Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 1. do 7. marca 2021!

Baran

Čakajú ťa zmeny! V pracovnom živote sa dozvieš novinku, ktorá ťa poteší, a na ktorú si už čakala. Dobrá karma ti do života privedie aj niekoho nového v oblasti lásky. Pravdepodobne ho spoznáš počas víkendu. Je však potrebné, aby si konečne spravila prvý krok ty sama. Nemaj viac strach, je najvyšší čas posunúť level aj v tejto oblasti.

Býk

V práci bude prevládať bojová nálada, no ty sa ju snaž ignorovať. Iba tak sa vyhneš zbytočnému stresu či hádke. Zlá nálada bude zrejme dôvodom na hádku aj v partnerskom vzťahu. Stačí, ak sa vyhneš hysterickému záchvatu a všetko bude ok.

Blíženci

Musíš si uvedomiť, že nie všetky veci idú v živote tak, ako by si chcela a tento týždeň ťa o tom presvedčí. Zameraj sa na to, aby si bola spokojná najmä ty. V práci bude vládnuť pokojná nálada až do štvrtka, kedy sa trochu otrasú vzájomné vzťahy. Ty si z toho však ťažkú hlavu nerob. Víkend venuj svojej polovičke.

Rak

Nový týždeň začneš bude poriadne nabitý a budeš mať veľa povinností. To potrvá až do víkendu. Svoje veci si robíš zodpovedne, no máš pocit, že si nedocenená. Neboj sa spraviť kroky k tomu, aby sa to zmenilo. Cez víkend si však užiješ vytúžený pekný čas so svojou láskou.

Lev

V tvojom živote sa toho deje veľmi veľa. Z každej strany sa na teba valia informácie a úlohy, ktoré musíš spracovať. Nemôžeš zvládnuť všetko v jeden deň, sprav si v tom poriadok a systém. Kým neskončíš jedno, nezačínaj druhé. Cez víkend však nechaj všetko bokom a dopraj si relax.

Panna

Máš pred sebou obdobie, v ktorom môžeš riešiť všetko, čo je pre teba dôležité a čo si už dlhšie odkladala. Týždeň bude úplne pokojný – v tvojom súkromí sa nebudú diať žiadne mimoriadne udalosti, ktoré by si od teba vyžadovali pozornosť. Víkend venuj iba seba, onedlho budeš rada, že si mala na relax čas.

Váhy

Poteší ťa, že sa ti v zamestnaní konečne darí tak, ako ešte nikdy. Tvoja kariéra je na vzostupe, prácu stíhaš dokončiť aj v predstihu. Buď na seba hrdá, pretože si si to všetko poctivo vydrela. Aj v súkromnej oblasti to vyzerá super, víkend by si však mala obetovať pre vlastný relax.

Škorpión

Máš pred sebou naozaj veľmi úspešný týždeň. Svoje povinnosti zvládneš ľahko, čo nezostane bez pochvaly. Za svoje výsledky sa môžeš tešiť aj z dobrého finančného ohodnotenia. V strede týždňa sa snaž vyhnúť hádke s partnerom, pretože by to boli spory o ničom. No ak sa ti to nepodarí, nerob si z toho ťažkú hlavu, pretože cez víkend sa vám podarí dať všetko do poriadku.

Strelec

Tento týždeň by si si mala dať veľký pozor na zdravie, síce sa už dlhú dobu držíš v poriadku, no začne sa ti hromadiť stres z práce, ktorý bude mať vplyv aj na tvoju imunitu. Zaraď do jedálnička viac ovocia. Čo sa týka oblasti lásky, zdá sa, že ak si single, ešte tak aj chvíľu ostaneš.

Kozorožec

Zdá sa, že tvoje pohodové dni skončili a v novom týždni budeš mať toho na pleciach veľa. No ty to zvládneš ľavou zadnou, veď vieš, ako si čas zorganizovať. Venuj sa však aj tomu, aby si myslela aj na vlastnú pohodu a relax – cez víkend by ti padol vhod offline deň.

Vodnár

V tomto týždni budeš pod veľkým tlakom a stresom kvôli aktuálnej situácii. K tomu všetkému sa pridá aj zlý pocit z toho, že sa ti nedarí plniť ani osobné ciele. Na začiatku týždňa si s partnerom užiješ veľa lásky a nehy, ale to sa zmení v piatok, kedy vo vzduchu visí hádka.

Ryby

Tento týždeň zistíš, že nie každý priateľ je skutočný priateľ. Nenechaj sa však falošou znechutiť, nebude ti to stáť za to. Radšej sa venuj tomu, aby si dokončila resty, ktoré ti ostali z minulých dní. Ak si sa rozhodla hľadať lásku na online zoznamke, nasledujúce dni ti budú hviezdy naklonené a možno natrafíš na toho pravého!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.