Photo by Ryan Jacobson on Unsplash

Anjelská predpoveď – podľa anjelov bude tvoj týždeň od 5.10. do 11.10. 2020 vyzerať presne takto!

Prichádza jeseň a s ňou dni, v ktorých je fajn trochu spomaliť. Leto – obdobie plné aktivity vás trochu aj vyšťavilo. Tí, ktorí milujú jeseň, si toto obdobie pravdepodobne skvelo užijú. Tí, na ktorých padne ponurá nálada, to pravdepodobne prenesú aj do pracovného prostredia, čo sa môže prejaviť stresom a chorobami v oblasti s trávením. Pozor v tieto dni aj na problémy s pankreasom. Snažte sa dopriať si dostatok pokoja.

Tento týždeň by vám nemal priniesť nič prekvapivé alebo rušivé. Čaká vás vcelku stabilné obdobie. V pracovnej oblasti si prilepšia stavitelia, architekti, podnikatelia, dizajnéri, ale aj tí, ktorí pracujú z domu.

Hľadáte odpoveď na otázky o láske? Tento týždeň jej otvorte náruč. Romantické city budú mať hlavné slovo. Doprajte si príjemné spoločné chvíľky s partnerom. Ak plánujete rande, pravdepodobne pôjde dobre. Nechajte sa uniesť romantikou vo vzduchu.

Počas týchto dní so sebou všadeprítomná energia prinesie možnosť oddýchnuť si, spomaliť, uzdraviť sa. Môžu vám prísť do cesty menšie komplikácie v práci či pri vybavovaní zmlúv. Dajte si na to pozor.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy