unsplash/Alexandru Zdrobău

Aj keby veľmi chceli, nevedia to! Lož jednoducho nie je ich pracovný nástroj, ktorý by ovládali. Ich úprimná pravdovravnosť je presne to, čo u nich dominuje. Veľakrát sú označované aj za naivné znamenia zverokruhu. Tak čo, našla si tam aj to svoje?

Kozorožec

Ešte predtým, ako vysloví nepravdu, už je odhalený. Avšak pozor, Kozorožec síce nerád hovorí klamstvo a v podstate sa snaží ho aj nepovedať, ale nečakaj, že ti povie hneď aj úplnú pravdu. Všemocne sa snaží nejakým zázrakom vykrútiť. Ak sa od neho vyžaduje lož, poväčšine sa stane slabým článkom, na ktorý zvykne padnúť i nepravdivý príbeh.

Lev

Znamenie Lev patrí jednoznačne k priamym znameniam zverokruhu, tvrdia aj samotné  hviezdy. Lev nemá strachy povedať to, čo si v skutočnosti myslí do očí. Iní by to obalili nejakou milosrdnou lžou, toto znamenie nie! Vo svojej prítomnosti nemá rád falošných ľudí, preto sa snaží aj vo svojom voľnom čase vyhýbať takejto spoločnosti. Okrem toho si veľmi zakladá na tom, že si musí dodržať slovo za každých okolností. Čiže klamstvom by Lev išiel len a len proti sebe.

Ryby

Už len vedomie klamať ich privádza do strašných pocitov. Ak by mali povedať nejakú lož, cítili by sa fakt príšerne. Ani detektor lži by si pri tomto znamení nepotrebovala, totižto vieš rýchlo prísť na to, či klame. Ale Ryby sa snažia neklamať, takže no stress. Nemajú pokrovú tvár a ani hrošiu kožu. Bez týchto predispozícii  sa klame naozaj veľmi zle.

Panny

Klamstvá potrebujú mať dokonale premyslené, no aj tak stoja na vratkých nohách. Preto sa do toho púšťajú len v akútnych prípadoch, keď si to situácia jednoducho žiada a nemajú na výber. Majú z toho ale zlý pocit, že sa na to príde a vlastne to je to, čo ich konieckoncov prezradí. Zhrnutie, znamenie Panny sa tiež dostali do listu nie najlepších klamárov.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy