Žena s pohárom
Pexels/Yana Moroz

Lev

Aj tebe sa bude dariť. Môžeš sa tešiť na úspech v súkromnom živote, pretože ťa rodina prekvapí veselou správou. V úzkom rodinnom kruhu to môžete aj osláviť, no daj si pozor, aby si to neprehnala s alkoholom.

Vo vzťahu ťa môže priateľ sklamať. Nesnaž sa však uzatvárať do seba, ale skôr to s ním otvorene vyrieš. Pokiaľ si single, v spoločnosti ťa očarí jeden muž, ktorému môžeš dať šancu.

V oblasti zdravia sa priprav na mierne nachladnutie, no nebude to nič vážne. Pár dní by si sa nemala namáhať a robiť ťažký pohyb, inak môžeš fungovať normálne.

Panna

Tento týždeň by si sa mala vybrať za kultúrou. Môžeš si kúpiť lístky do divadla alebo na koncert, výber je na tebe. Po práci by si mala žiť a nie sa nudiť doma, pretože by tvoj život spadol do stereotypu.

V partnerskom vzťahu zavládne harmónia a obaja pocítite príval lásky. Vychutnávaj si to do posledného momentu. Keď si nezadaná, venuj sa radšej rodine a priateľom. Nikoho si tento týždeň nenájdeš.

Tvoja imunita bude silná, no mala by si robiť niečo, vďaka čomu ju ešte viac posilníš. Jedz zdravé jedlo a pravidelne cvič. Tvoje telo bude šťastné a ty budeš mať viac energie.

Žena so zelenými očami
zdroj: Pexels/ ahamedjoabyer jobayer

Váhy

Mala by si tráviť veľa času na čerstvom vzduchu. Je dosť možné, že ťa bude hnevať určitý človek, preto by si mala mať čistú hlavu. V práci sa však ničoho nemusíš obávať, povinností nebudeš mať veľa.

Vo vzťahu by si sa nemala trápiť minulosťou. Čo bolo, to bolo a nezmeníš to. Tvoj priateľ ti bude robiť radosť. Ak si single, týždenný horoskop ti radí, aby si sa neponáhľala do vzťahu, nevyšlo by to.

Čo sa týka zdravia, nič ti nehrozí. Môžeš pokojne riskovať a chodievať von aj večer, žiadna chrípka ťa nedostane.

Škorpión

Objaví sa pár problémov, ktoré ťa môžu potrápiť. Mala by si byť pripravená na to, že máš pred sebou náročný týždeň a bez podpory okolia ho nezvládneš. Zdôver sa so svojimi pocitmi rodine.

V partnerskom vzťahu však zavládne pokojná atmosféra. Môžeš sa tešiť na rande a romantický výlet. Pokiaľ si nezadaná, nestaraj sa do problémov ostatných, ale rieš hlavne tie svoje.

V oblasti zdravia by si sa mala šetriť a nepreťažovať telo. Po práci budeš dosť unavená, preto by si nemala nikam chodiť, len si užívať oddych doma.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy