Znamenia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj keď tomu možno neveríš a máš zlú skúsenosť, je to pravda. 4 mužské znamenia ženu nikdy nepodvedú. Sú verní a pre svoju lásku urobia všetko na svete. Máš takého chlapa po svojom boku?

Ktorá z nás by netúžila po tej dokonalej šťastnej rozprávke? Boli spolu navždy až do smrti. A, samozrejme, šťastní. Žiaľ, či už vlastné skúsenosti, stroskotané manželstvo tvojich rodičov alebo možno príbehy kamarátok ti zložili ružové okuliare.

Ale nezúfaj a neumlč tú malú princeznú v sebe, ktorá stále verí na čistú vernú lásku. Muži v týchto znameniach majú najväčšie charakterové predispozície ostať verní len jednej. Svojej pravej láske nikdy neublížia a nepodvedú ju.

Panna

Medzi verné znamenia patrí aj Panna. Tento muž nemá zmysel pre romantiku, no chápe, čo sa vo vzťahu patrí. Ako určite vieš, je praktický a záleží mu na poriadku v dome. Raz za čas sa prekoná a dokáže urobiť veľké gesto.

Pre neho je vernosť vo vzťahu dôležitá, vníma ju ako základnú vlastnosť, ktorú by mal mať každý správny muž. Je zodpovedný, vie sa postarať o domácnosť a v láske hľadá kvalitu a inteligenciu. Pre svoju milovanú by urobil aj nemožné.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je verný. Aj keď ho charakterizujú ako toho vášnivého, nikdy by ženu nepodviedol. On vyžaduje to isté – vernosť od ženy.

nezaslúži si ťa
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

 

Keď dokáže byť s jednou ženou, musí to dokázať aj ona. Nesmie sa na iného muža ani len pozrieť, najhoršie by bolo, keby s ním išla von. Škorpión je veľmi ochranársky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy