Pexels/Shvets Anna

Sobota je pre mnohých upratovací deň. Niektorí si však radi cez víkend oddýchnu alebo vybehnú na turistiku. Čo čaká teba, to sa dozvieš v dnešnom horoskope.

Baran

Cez týždeň sa ti darilo, preto budeš mať vydarenú aj sobotu. Hviezdy sú ti jednoducho naklonené. Stráviš ju v prítomnosti rodiny, ktorá sa veľmi poteší, lebo už dlho si jej nevenovala pozornosť. Avšak, zavolaj k sebe domov aj priateľa, pretože by sa mohol cítiť odstrčený.

Býk

Sobotu využiješ vo svoj prospech a stihneš urobiť veci, na ktoré si počas týždňa nemala čas. Vďaka tomu budeš už od rána plná energie a nezastavíš sa. Poobede by si mala vybehnúť na prechádzku, pretože čerstvý vzduch ti pomôže porozmýšľať. Konečne budeš vedieť, čo urobíš ďalej.

Blíženci

Niekto v tvojom okolí bude v sobotu veľmi zlý. Budeš si to brať osobne, avšak potom pochopíš, že ty za to nemôžeš. Pokazí ti to doobedie, ktoré by si si inak užila. Snaž sa preto, aby si bola aspoň poobede naladená dobre – uvar si kávu, daj si koláč a rozprávaj sa s rodinou o neutrálnych veciach. Takto nevyvoláš žiadnu hádku.

Rak

Dnes by si sa mala venovať len a len svojmu priateľovi. Zabúdala si na neho, preto si na dnes nič neplánuj a maj pozornosť len pre neho. Vďaka tomu sa na teba prestane hnevať a znovu pochopí, prečo sa do teba zamiloval. Aby bol tento deň perfektný, zakončite ho milovaním.

Lev

Hoci je sobota, nemala by si robiť nič. Dosť si pracovala počas týždňa, preto si dnes zaslúžiš oddych. Keď od teba niekto bude chcieť, aby si poupratovala, vykašli sa na neho. Máš svoj deň voľna a nechceš si ho, hádam, pokaziť ďalšou prácou.

Panna

Po celý deň budeš v dobrej nálade. Počasie sa vydarilo a to ťa nesmierne nabije pozitívnou energiou, ktorú si už veľmi potrebovala. Snaž sa veľa hýbať, pretože budeš aj veľa jesť. Taktiež nezabúdaj na svoje psychické zdravie a keď bude toho na teba veľa, s nikým sa nerozprávaj. Dnešný deň je tvoj.

Váhy

Nemala by si nikomu dovoliť, aby ťa nútil do niečoho, čo sama nechceš. Či už pôjde o rodinnú návštevu, turistiku, nakupovanie alebo upratovanie. Sama sa rozhodni, čo chceš robiť. Vďaka tomu ostatní konečne pochopia, že máš aj svoj vlastný názor.

Škorpión

Dnes sa zameraj na svojich súrodencov. V poslednom čase ich prehliadaš, preto by si im mala dnes venovať svoju pozornosť. Zober ich von, na prechádzku, pozri si s nimi film, alebo spolu niečo upečte a uvarte. Súrodenci sú ako kamaráti, ktorí ťa nikdy nesklamú.

Strelec

Tvoje ráno nebude nič moc, no vylepší to poobedie. Urobíš jedno rozhodnutie, ktoré si mala urobiť už dávno, ale bála si sa. Vďaka tomu pocítiš, ako ti spadne kameň zo srdca. Aj keď ťa spočiatku ovládal strach, večer sa budeš tešiť a nebudeš môcť zaspať.

Kozorožec

Dnes urob niečo bláznivé, čo ostatní nebudú čakať. Sobota je tu od toho, aby si oddychovala, ale aj robila veci, ktoré sa cez týždeň „nemôžu“. Urob niečo veľmi spontánne a všetkým tak ukáž, že sa vieš baviť a je s tebou sranda. Vďaka tomu budeš mať skvelý deň.

Vodnár

Nemala by si sa tešiť. Napriek tomu, že je sobota, čakajú ťa problémy a hádky. Nevyhneš sa im v rodinnom živote, ani v tom partnerskom a vyvrcholiť to môže aj hádkou s priateľkou. Snaž sa držať svoje emócie na uzde, pretože by mohli napáchať veľké škody.

Ryby

Ako Ryba budeš mať veľmi pokojnú sobotu. Stráviš ju sama vo svojom byte alebo u priateľa. Nič zvláštne sa neudeje, preto môžeš byť bez obáv. Nečakajú ťa žiadne nezhody, nedorozumenia, no ani veľké pozornosť od rodiny, či kamarátov. Bude to veľmi skromná sobota.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy