Žena s pohárom
Pexels/Yana Moroz

Ďalší týždeň, ďalšie povinnosti a výzvy. Si zvedavá, aké dni máš pred sebou? Prečítaj si, čo si pre teba pripravili hviezdy a svoj týždenný horoskop.

Baran

Tvoj týždeň sa ponesie v znamení emócií. Mala by si sa snažiť držať ich pod kontrolou, aby si na niekoho nevybuchla a nespôsobila konflikt. Ak ťa bude niekto provokovať, nevšímaj si ho a pracuj na svojich úlohách.

Vo vzťahu bude všetko po starom. Nemusíš sa báť žiadnych hádok a drámy. Pokiaľ si single, mala by si s tým niečo urobiť. Jeden večer si vyhraď na to, aby si vyrazila do baru na lov.

Čo sa týka zdravia, mala by si si dať viac záležať na jedálničku. V poslednej dobe ješ veľmi nezdravo, zameraj sa na lokálne potraviny a ovocie. Budeš sa cítiť lepšie.

Býk

Teba tento týždeň môže prekvapiť stretnutie s osobou, ktorá patrila do tvojej minulosti. Vďaka tomu sa u teba prebudia city, o ktorých si si myslela, že sú dávno pochované. Avšak, nenechaj sa vyviesť z miery a sústreď sa na prácu.

V partnerskom vzťahu by si nemala priateľa trestať za niečo, čo nie je jeho vina. Buď na neho milá a láskavá. Ak si nezadaná, nič sa na tom nezmení, preto sa sústreď na iné veci.

V oblasti zdravia by si mala dbať na pravidelný pohyb. Snaž sa byť na čerstvom vzduchu každý deň aspoň hodinu. Uvidíš, ako sa zlepší tvoja kondícia.

Žena s úsmevom
zdroj: Pexels/ mentatdgt

Blíženci

Nemala by si sa ničím rozptyľovať, lebo nestihneš povinnosti, ktoré máš. Tento týždeň sa venuj výhradne len práci, aby si mala neskôr voľno a užila si pár dní dovolenky. Môže prísť čoskoro.

Vo vzťahu by si mala vyriešiť všetky problémy, ktoré s partnerom máte. Je na to ideálny čas. Keď si sama, máš šancu na osudové stretnutie. Maj oči otvorené, lebo ho môžeš zmeškať.

Tvoja imunita na tom bude dobre, no nemala by si zabúdať na pravidelné dychové cvičenia. Môžu ti pomôcť pri namáhavom pohybe, ktorého budeš mať tento týždeň dosť.

Rak

Tvoj týždenný horoskop je optimistický. Prežiješ ho úspešne, pretože sa bude niesť v znamení povýšenia. Tvoji nadriadení ťa ocenia za všetko, čo ti doposiaľ urobila. Vďaka tomu sa môžeš tešiť z dobrej nálady aj niekoľko dní.

V partnerskom vzťahu sa priprav na úprimnosť. Priateľovi by si nemala klamať, lebo ťa hneď odhalí. Ak si nezadaná, daj si pozor na to, s kým sa stretávaš. Môžeš sa sklamať v chlapoch.

Čo sa týka oblasti zdravia, mala by si začať športovať. Leto sa blíži a na to, aby si bola spokojná s postavou, by si mala začať chudnúť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy