mužovi o city nejde

O citoch títo muži moc nevedia, pretože im na nich nezáleží. Dôležité je, aby im partnerka uspokojila všetky potreby, ktoré majú a o viac sa nezaujímajú. V tomto článku sa dozvieš niečo bližšie o chlapoch, ktorí dokážu ženu využívať a o city im nejde.

Pokiaľ si nájdeš chlapa v tomto znamení, mala by si si ho dobre otestovať a na základe tvojho výsledku sa rozhodnúť o tom, či vo vzťahu zostaneš alebo nie. Byť však vo vzťahu, kde nie je láska a panuje tam využívanie, nie je zdravé. Preto by ti mala byť odpoveď jasná.

Váhy

Muž v tomto znamení miluje flirtovanie. Pri ňom by si mala najdlhšie zvažovať, či ti láska stojí za to, aby si s ním išla do vzťahu. Priprav sa na to, že tak, ako zbalil teba, môže zbaliť ktorúkoľvek ženu, keď dostane chuť. Si taká naivná a myslíš si, že v pevnom a vážnom vzťahu sa ti ho podarí skrotiť? To ťažko. V tom období je jeho flirtovanie síce neškodné a určite by ťa nepodviedol, ale neprestane s tým. Stále ťa bude využívať na posteľné radovánky a zábavu hľadať inde.

Vodné znamenia
zdroj: Pexels/cottonbro

Kozorožec

Ďalším chlapom, ktorý vie využívať ženy, je Kozorožec. Je špecifickým partnerom, lebo hľadá u partnerky naplnenie všetkých potrieb. To znamená, že hľadá milovanie, šťastie, podporu, varenie, vypočutie, priestor, stabilitu, financie, deti, upratovanie a krásu. Je ťažké mu vyhovieť, preto dokáže využívať viac žien naraz, aby mal uspokojenú každú časť života. Vďaka tomu je potom šťastnejší a nemá sklony k závislostiam.

Dvojica v objatí sa smeje
zdroj: Unsplash/Oksana Zub

Blíženci

A posledným mužom, ktorému o city nejde a len využíva partnerku, je Blíženec. K svojej existencii vzťah potrebuje, ale žena mu musí venovať 100 % pozornosť, inak ujde za inou. Využíva ju len preto, aby ho niekto vypočul, išiel s ním na výlet alebo sa s ním zabával.

Blíženec sa v živote nechce nudiť, preto k sebe potrebuje niekoho, kto by s ním absolvoval všetky adrenalínové zážitky. Vďaka tomu bude spokojný aj bez lásky, vie sa totiž celkom dobre pretvarovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating