Unsplash/Andriyko Podilnyk

Nový rok klope na dvere, preto asi túžobne očakávaš, čo ťa čaká. To sa dozvieš v tomto článku, keď budeš čítať ďalej. Znamenie ti to prezradí.

Baran

Môžeš očakávať priaznivú finančnú situáciu, pretože si šetrná a zodpovedná osoba. Bude sa ti dariť v oblasti práce a to si všimne aj tvoj nadriadený. To sa odrazí na tvojich financiách.

Býk

Pokiaľ pôjde všetko podľa plánov, partner ťa môže požiadať o ruku. Váš vzťah sa posunie míľovým krokom vpred, preto budeš počas prvých mesiacov prekypovať šťastím a láskou. Tvoja veselá a romantická duša sa poteší a nikto ti náladu nepokazí.

Blíženci

Teba čaká nová práca, ktorá ti otvorí dvere do sveta, pretože si veľmi pracovitá a máš svoje zásady. Aj keď si najprv nebudeš vedieť zvyknúť, po čase nabehneš na nové pracovné tempo a bude sa ti dariť viac, než by si očakávala. Poteší ťa to.

Rak

Ak máš vzťah, rok 2022 pre teba nebude dobrým rokom. Bohužiaľ, tebe rok ti nebude priať a môžeš očakávať aj rozchod, pretože si sebecká a druhého človeka si nevypočuješ. Rob všetko preto, aby si vzťah zachránila. Pokiaľ si single, nikoho nového nespoznáš.

Lev

Budeš šťastné znamenie? Počas roka očakávaj novú príležitosť na zviditeľnenie, ktorá ťa poteší, pretože sa rada predvádzaš a si stredobodom pozornosti. Môže ísť o pracovnú ponuku, prestížne ocenenie alebo o udalosť, ktorá prichádza iba raz za život.

Panna

Konečne sa ti podarí vyzerať tak, ako túžiš. Môžeš sa tešiť na zmenu postavy, pretože si praktická a miluješ, keď môžeš na sebe pracovať. Už dlhšie si vo svojom tele nespokojná, preto s tým začneš niečo robiť a počas roka sa dočkáš výsledkov. V lete na seba budeš pyšná a na kúpaliskách sa nebudeš hanbiť.

Váhy

Ajajaj. Bohužiaľ, máš vysokú pravdepodobnosť rozchodu, pretože tvoja vrtkavá a nevypočítateľná povaha ti dovolí urobiť niečo zlé. Daj si pozor. Ak si v manželstve, všetky nedorozumenia sa snaž vyriešiť, inak to nemusí dopadnúť dobre. Pokiaľ si single, osud ti prihrá iba tých nesprávnych mužov.

Škorpión

Čaká ťa nový vzťah. Prežiješ nádherné obdobie, ktoré po rozchode potrebuje každý. S novým vzťahom a priateľom budeš všade žiariť a nikto ťa nebude spoznávať, pretože si väčšinou smutná, tajomná a záhadná. Ako by si bola nový človek.

Strelec

Bude sa ti dariť, pretože si ideš za svojimi cieľmi a si vytrvalá. Máš šancu na nadviazanie nových priateľstiev. Vďaka tomu si uvedomíš, ako veľmi ti láskaví ľudia v živote chýbali. Takých pravých potrebuje okolo seba každý, pretože dokážu podporiť, utešiť, no aj zabaviť.

Kozorožec

Teba čaká letná dovolenka, po ktorej už dlho túžiš. Na nej si skvelo oddýchneš a domov prídeš s ružovými okuliarmi. Dovolenka však nebude dlhá, preto budeš musieť rýchlo nabehnúť do pracovného tempa. Tebe sa to podarí, pretože máš rada nové výzvy a stále sa snažíš zlepšovať.

Vodnár

Môžeš očakávať pozitívne vyjasnenie vzťahov, pretože sa zlepšíš aj v komunikácii. Posledné obdobie máš pocit, že si s rodinou a blízkymi nerozumieš, tak ti táto zmena veľmi prospeje. V novom roku budeš viac počúvať, menej súdiť a odcudzovať. Všetko sa posunie správnym smerom.

Ryby

Ak pôjde všetko tak, ako má, dočkáš sa svojho vlastného bývania. Už dlhšie si o ňom snívala, preto sa ti to môže podariť práve v novom roku. Bude to tvoj malý splnený sen, ktorý si budeš vážiť. Konečne budeš mať niečo vlastné, pretože život k tebe nie je moc dobrý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy