Pexels/Radu Florin

Každé dievča by chcelo byť osudovou láskou svojho partnera. Takou, na ktorú myslí, keď zaspáva aj vstáva, keď ide do obchodu, keď je v práci a už sa teší, kedy budete opäť spolu.

Máme pre teba dobrú správu. Pokiaľ tvoj chlap robí týchto 7 vecí, vníma ťa ako víťazku jeho srdca. Si pre neho tou jedinou a nikdy ťa nevymení za inú.

Trávi s tebou víkendy a inak si ich ani nevie predstaviť

Si pre neho súčasť života a nechce sa ťa vzdať. Niektorí muži by s tebou trávili len pracovné dni, pretože cez víkendy sa „musia“ venovať niečomu dôležitejšiemu. Keď ťa chlap vníma ako tú pravú, iné trávenie času, než pri tebe, si už ani nevie predstaviť. Prirástla si mu k srdcu.

Stretáva sa s tvojou rodinou aj bez teba

Keď vie tvoj priateľ komunikovať s tvojím ocom/bratom/strýkom a stretáva sa s nimi aj vtedy, keď nie si doma alebo keď niečo máš, vyhrala si. Neprekáža mu to, pretože si dokonale sadli a vie, že keď si ťa zoberie, takéto stretávky budú na každodennom poriadku. Rád s nimi trávi čas, pretože sa o tebe, tvojom detstve či živote dozvie viac vecí.

Vníma ťa ako svoju budúcnosť a hovorí „keď budeme…“

Nie si pre neho „ona“, no si niekto, na kom mu záleží. Snaží sa myslieť na budúcnosť a vytvoriť vám bezpečné miesto. Neustále hovorí slovné spojenia ako „keď budeme mať dom“, „keď budeme mať deti“, „keď spolu budeme oslavovať desiate výročie“, „keď spolu zostarneme“ a tak ďalej. Vníma ťa ako jedinečnú osobnosť, preto si zahrnutá v jeho plánoch – omyl, vo vašich plánoch.

Má pri tebe trpezlivosť a dopraje ti čas

Netlačí na teba. Do ničoho ťa nenúti, pretože vie, že pred sebou máte celý život. Kam sa ponáhľať? Rozumie, že keď niečo budeš chcieť, povieš to. Či už to bude exotická dovolenka, experimentovanie v spálni, spoločné bývanie alebo veľa detí. On s radosťou na všetko počká.

Nemá problém uverejňovať vaše fotky

Ako sa hovorí, čo je na internete, nikdy odtiaľ nezmizne. To, že sa „nehanbí“ uverejňovať vaše fotky na sociálnych sieťach, hovorí o tom, že s tebou počíta do budúcna. Nemá ťa len na jednu sezónu, no si pre neho dôležitá a chce byť s tebou čo najdlhšie. Najradšej by vaše fotky ukázal celému svetu.

Z výplaty si šetrí peniaze, pretože ťa chce zabezpečiť

Dokým s tebou nechodil, nešetril si. Možno si povieš, že robil chybu, no to, že si šetrí pri tebe, je znak toho, že ťa naozaj ľúbi. Počíta s tebou, chce s tebou bývať, zabezpečiť ťa a postarať sa o to, aby ti nič nechýbalo. Môžeš byť na neho hrdá, nie každý muž to dokáže. Niektorí si aj do tridsiatky vedia užívať a výplatu každý mesiac rozflákať.

Vieš, že sa na neho môžeš spoľahnúť a máš v ňom oporu

Či už by ste mali neplánované bábätko alebo by sa ti stal úraz, či by si nebodaj prišla omylom o peniaze. Vieš, že ťa vníma ako osudovú ženu, keď pri tebe stojí v každej chvíli, nie len v dobrých časoch. Na takýchto veciach sa najviac ukáže charakter muža, pretože nie je umenie zostať s niekým, keď je všetko skvelé, no vtedy, keď je človek na dne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating