Pár hľadí do neznáma, muž je do ženy zaľúbený

Každá žena túži po tom, aby sa svojmu (alebo vlastne každému) mužovi páčila. Aby bol na ňu pyšný, obdivoval ju a pozeral sa na ňu s láskou a úctou. Nech je v tom pohľade rešpekt, no aj vášeň. Občas sa ale správame tak, že dosiahneme presný opak. V mužských očiach strácame hodnotu, ak ako ženy, robíme nasledujúce veci.

Niektoré vieme ovplyvniť okamžite, s inými treba pracovať, no všetko sa dá vylepšiť tak, aby aj z teba bola žena, po ktorej chlapi túžia. Ak to, samozrejme, chceš aj ty. V opačnom prípade môžeš nasledujúce veci robiť ďalej, ale nečuduj sa, ak ti chlapi k nohám padať nebudú.

Veľmi nízke sebavedomie

Nie všetky ženy sú modelky s vysokým egom či úspešné podnikateľky, ktoré sa neboja povedať svoj názor. Sebavedomie máme každá iné, no pritom by sme ho mali mať všetky v zdravej rovine. Tak, ako príliš vysoké, aj príliš nízke, nie je pre nás dobré. A ani na to, ak chceme očariť chlapa.

Muži nemajú radi sivé myšky, ktoré sa stále za niečo skrývajú a boja sa v podstate čokoľvek povedať. Nehľadajú si dcérku na prevýchovu, ale partnerku.

Závislosť na partnerovi

Čo si budeme hovoriť, ak chceš pohladiť mužské ego, sem-tam dáš svojmu chlapovi otvoriť zavárané uhorky, nech má pocit, že ti pomáha. Ale byť ženou, ktorá je na partnerovi úplne závislá, to je dobré akurát tak pre nejakého psychopata, ktorý s tebou bude chcieť manipulovať.

Ukáž mu, že sa vieš postarať o seba a tiež aj o váš vzťah sama. Či už ide o domáce práce, nákupy alebo peniaze. Nebuď jeho príveskom, ale plnohodnotnou partnerkou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating