Pexels/Abi Greer

Tvojou úlohou nie je mať dokonalý vzťah, ktorý bude vyzerať ako z rozprávky. Tvojou úlohou je mať vzťah, ktorý bude reálny a ktorý všetko zvládne.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, v ktorom budú dvaja ľudia perfektný. Tvojou úlohou je mať vzťah, ktorý prijme toho druhého takého, aký je. Partner nemusí vyzerať ako z katalógu, hlavné bude, že pre teba je ten najkrajší.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, v ktorom nebudú žiadne hádky a po prvom probléme sa rozídete. Tvojou úlohou je mať vzťah, v ktorom sa budú vyskytovať hádky a všetky problémy vyriešite. Hádky a nedorozumenia dvoch ľudí spájajú.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, ktorý bude presne naplánovaný a vždy budete vedieť, čo máte robiť. Tvojou úlohou je mať vzťah, v ktorom bude flexibilita a kompromisy. Nie sebeckosť a zatrpknutosť.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, ktorý pre teba bude stresujúci a pri každom stretnutí sa budeš báť, či si dostatočne upravená, oblečená, alebo namaľovaná. Tvojou úlohou je mať vzťah, ktorý ťa bude posúvať vpred a bude ťa meniť na lepšiu osobu. To všetko z lásky.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, ktorý bude založený len na pekných slovíčkach a komplimentoch. Tvojou úlohou je mať vzťah, v ktorom sa sem-tam vyskytne konštruktívna kritika, aby si vedela, čo máš zlepšiť. Má byť úprimný a nemá akceptovať klamstvo – hoci by bolo krajšie, než bolestivá pravda.

Tvojou úlohou nie je mať vzťah, ktorý bude dokonalý na sociálnych sieťach. Tvojou úlohou je mať vzťah, ktorým si budeš istá v realite a nebudeš mať potrebu vešať to každému na nos.

Tvojou úlohou je mať vzťah, v ktorom sa budeš cítiť milovaná, potrebná, podporovaná, krásna v každej situácii, úspešná a budeš sa cítiť bezpečne. Nehľadaj perfektnú lásku, pretože taká ani neexistuje. Keby bolo všetko dokonalé, prestalo by ťa to baviť.

Láska je jednoducho láska – v svojej podstate jednoduchá, no občas komplikovaná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating