Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

large-1 weheartit.com

Ver mi. Nehovorím, že to bude ľahké, ale bude to stáť zato! Nie vždy som veselá kopa, ale ak sa smejem, tak poriadne a celým srdcom. Taktiež nehovorím, že ti budem dávať vždy stopercentnú lásku. No moje city sú úprimné a pravé. Neoklamem ťa. Budem ťa ctiť a milovať, i keď moje nálady budú na odstrel. To som ja.

Občas chladná, inokedy veľmi vrúcna, niekedy príliš ľahostajná, no naozaj milujúca žena. Tvoja žena. Teda, tvoje vysnené dievča. Som i silná žena, ktorá nemá problém vybaviť si letenku a na pár dní zmiznúť. No milujem i večery v tvojej spoločnosti, kedy len tak pozeráme filmy, jeme pukance a pijeme kakao. Nie som ľahkomyseľná a ani hlúpa. Mám dosť argumentov, aby som si naozaj obhájila dôvod, prečo meškám pol hodinu.

Som veľmi šikovná, urobím ti originálny darček, potom sa usmejem a dám ti pusu na líce. Tiež ľúbim pivo, neboj sa. Poďme na hory! Nebude mi vadiť, že nebudem namaľovaná, že budem mať na sebe tepláky a mikinu. Ak budem s tebou, bude to skvelé! Viem byť jemná, ale ak ma pozveš na dobrý rockový koncert, prečo neísť i za rebelku? Ak nevieš čo mi kúpiť, skús kvetinkové alebo vtáčikové šaty. Tým neodolám.

Ozaj, nebude ti vadiť ak občas zájdeme do útulku či do domovu dôchodcov a pomôžeme tam? Nebudem vyzerať každý deň ako z časopisu, ale budem sa cítiť dobre. Nehovorím, že viem variť, ale ver, že keď budeš hladný, budem sa snažiť!

Ak sa chceš s niekým smiať, som výborným spoločníkom na smiech. A neboj, dám ti i slobodu. Ak chceš ísť večer s kamošmi na pivo, ja buď zatiaľ doma. Budem čítať novú knihu, alebo tiež pôjdem na babskú jazdu. Prepáč, ale niekedy sa neubránim slzám a dám svoje pocity najavo. Kľudne ma pochváľ, ak si myslíš, že dnes mi to pristane. Kupuj mi kvety, budem ti vďačná. Prežijem, ak budeš chcieť ísť na Star Wars. Že so mnou budeš cestovať? Prosím. Nie som náročná. Naozaj. Som jednoduché dievča, ktoré chce milovať a chce byť milované.

bardot-ouv images.google.com

Rešpektujem ťa.

Rešpektujem tvoje názory.

Podporujem ťa v tvojich snoch! 

Nebudem vždy kontrolovať svoju váhu, ale sľubujem, že sa naozaj cítim vo svojom tele skvelo.

Budem si vychutnávať každý okamih s tebou.

Naozaj som pre teba tá pravá.

Ver mi.

 

cover photo: images.google.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating