Ako skryť kilá navyše?

Obliekanie môže výrazne ovplyvniť tvoj vzhľad a sebavedomie. Ak máš nejaké tie kilá navyše, je dôležité vedieť, aké chyby pri výbere oblečenia nerobiť. Preto ti ukážeme 7 najväčších módnych omylov, ktorým sa treba vyhýbať, aby si vyzerala štíhlejšie a cítila sa skvele v každom outfite.

Ruská influencerka zaoberajúca sa módou je jasným príkladom toho, že aj keď nemáš veľkosť XS, môžeš sa obliekať pekne a vyzerať dobre. Najlepšie je, že vytvorila sériu fotiek, na ktorých porovnala outfit, ktorý je vhodný na maskovanie kíl a naopak, ktorý nedostatky ešte viac zvýrazní.

Aké sú najčastejšie chyby, ktorých sa pri obliekaní dopúšťaš a pridávaš si tak kilá navyše?

Pokiaľ ťa trápia aj plnšie líčka, určite si prečítaj náš beauty článok, ako si opticky zúžiť tvár aj bez plastiky. Treba však dávať pozor, pretože plastický chirurg neodporúča vylepšenia do TOHTO veku.

Ako skryť kilá navyše?

1. Obtiahnuté kúsky

Nosíš veľmi obtiahnuté veci, ktoré len zbytočne zvýraznia všetky kilá navyše. Radšej si obleč voľnejšie strihy, ktoré dokážu podčiarknuť tvoje prednosti a skryť nedokonalosti.

2. Dĺžka jednotlivých kúskov

Ak nosíš šaty a kabát zároveň, dĺžka kabáta by mala byť väčšia. Ak by bol kabát kratší, mohol by pôsobiť väčšie a aj teba opticky „zväčšiť“.

3. Príliš krátke kúsky

Nosíš veľmi krátke šortky alebo sukne. Ideálna dĺžka by mala siahať až pod kolená.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty