Instagram/nastjastasia

Dlhodobý vzťah je o niečom inom, než o zamilovanosti a vášni. Touto fázou si pár už prešiel a po roku alebo dvoch nastáva skutočná realita.

Pokiaľ máš dlhodobý vzťah, týchto 7 vecí by si mala poznať. Zažila ich každá dvojica.

Prvá veľká hádka

Pri tejto výmene názorov sa ukáže, ako veľmi je vzťah stabilný. Keď ju vydrží, je to láska. Ak nie, tak aspoň zistia, že nie sú pre seba tí praví. Veľkú hádku musí zažiť každý vzťah, ktorý je dlhodobý, pretože nie je možné nehádať sa.

Vlastnenie spoločnej veci

Auto, byt na prenájom, zviera alebo drahšia elektronika. Do spoločných vecí ide naozaj len dvojica, ktorá si dôveruje a myslí si, že spolu budú navždy. Ak máš niečo spoločné s tvojím priateľom, môžeš si byť istá, že s tebou počíta aj do budúcnosti.

Nepríjemnosti pri milovaní

Jednoducho – trapasy. Prvé mesiace vzťahu sa každý z dvojice snaží, aby bolo všetko dokonalé a nič sa nepokazilo. Po čase, keď sa láska prehlbuje, sa môžu stať aj nepríjemnosti a trapasy, ktoré sú úplne v poriadku. Keď ho miluješ, nie je čo riešiť.

Byť osamote s rodičmi toho druhého

Stres, nervozita, potenie rúk a strach z toho, čo im máš povedať a o čom sa máš s nimi baviť. Ak však prežiješ túto situáciu bez ujmy na zdraví, môžeš byť pokojná, majú ťa radi a myslia si, že si pre ich syna dobrou partnerkou na dlhodobý vzťah.

Spoločné bývanie/zásnuby

Veľký krok, ktorý charakterizuje vážnosť vzťahu. Či už je to spoločné bývanie, alebo zásnuby so svadbou, môžeš veriť, že tvoj milovaný si ťa vybral za partnerku na celý život. Nikoho iného nechce, len teba.

Skúška dôvery

Napríklad vtedy, ak tvoj priateľ ide na chlapský víkend alebo ak máš ty stretnutie s kamarátom. Obe tieto situácie si vyžadujú veľký kus dôvery, pretože nikdy dopredu nevieš, a ani tvoj partner, čo sa môže stať. Ak takéto situácie prežijete bez žiarlenia, naozaj si dôverujete.

Vlastné dieťa/krstní rodičia

Po spoločnom bývaní alebo po svadbe nasleduje väčšinou dieťa. Pokiaľ však dlhodobý vzťah nesmeruje ani k bývaniu a svadbe, môžete sa stať krstnými rodičmi. Taktiež je to veľký krok, pretože sa očakáva, že už spolu zostanete navždy a budete pre dieťa príkladom láskavého vzťahu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating