instagram.com/ninadobrev, instagram.com/romeestrijd instagram.com/khloekardashian

Mnoho žien sa utápa v kolotoči chudnutia a priberania. Zatiaľ, čo iným sa darí, druhé majú oči pre plač a chcú vyzerať ako ich idol. Teraz to ale môže byť inak, pretože môžeš cvičiť ako tvoja obľúbená celebrita. 

Nemusíš kvôli tomu ani chodiť ďaleko. Stačí si zapnúť YouTube, na ktorom nájdeš mnoho cvičení či už priamo s tvojím idolom, alebo jej trénerom, ktorý jej tvorí jej tréningovú rutinu. Preto sa pusti do toho. Cvič a vyzeraj ako tvoja ikona.

Nina Dobrev

Hlavná hrdinka seriálu Upírske denníky stvárnila v tomto seriály hneď niekoľko postáv a práve preto musela na svojom tele poriadne zamakať. Až teraz ukázala svetu, ako na sebe pracuje. Primárne sa zameriava na HIIT cvičenia, v ktorých zapojí každý sval vo svojom tele a tým urýchli proces tvarovania postavy. My sme tento workout skúšali a musíme povedať, že skutočne stojí za vyskúšanie.

Romee Strijd

Topmodelka s veľkým T! Aj takto môžeme nazývať jednu z najznámejších modeliek, ktorá je súčasne aj Victoria’s Secret Angel. Už len to, že robí profesiu, ktorá si vyžaduje starostlivosť o svoje telo, nám dáva jasne najavo, že si dá na sebe skutočne záležať. Nielen v oblasti stravovania, ale aj cvičenia.

Zameriava sa najmä na cvičenie s vlastnou váhou, no nemysli si, že nezdvihne raz za čas nejakú činku. V tomto tréningu sa zameriava na vytvarovanie zadku, tak neváhaj a skús sa podobať aj ty tomuto anjelikovi.

Khloe Kardashian

Zo škaredého káčatka sa stala nádherná labuť. Presne takto by sme mohli opísať Khloe, ktorá je členkou snáď najznámejšej rodiny v USA. Sestry Kardashianové majú predispozície pre osie pásy a široké boky, ktoré vyzerajú neuveriteľne. Ako dosiahnuť práve takúto postavu? To ti ukáže Khloe, ktorá si poriadnou premenou sama prešla.

Nebola to však prechádzka ružovou záhradou a poriadne na sebe musela zapracovať, ale bez práce nie sú koláče. Takže sa obleč do športového oblečenia a zamakaj si s Khloe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness