Tipy, ako na dokonalé fotky
YouTube/5-Minute Crafts TEENS

V dnešnej dobe sociálnych sietí takmer každá z nás túži po fotografiách s množstvom lajkov. Ak nevieš, ako na dokonalé fotky, ktoré zožnú úspech, si na správnom mieste. Máme pre teba niekoľko šikovných trikov, ktoré musíš vyskúšať a rozhodne ich nebudeš ľutovať. 

V našich starších článkoch nájdeš tipy, ako na dokonalé fotky s partnerom alebo ako si urobiť super snímky so svojou kamoškou. Tým, že sú takéto zábery aspoň trochu odlišné od toho, čo nájdeš na nástenkách ostatných užívateľov, môžeš si byť istá, že nimi vzbudíš pozornosť a zaujmeš.

Jedným z dôležitých parametrov je nepochybne aj výber správneho mobilného telefónu s kvalitným fotoaparátom. Ak taký máš, polovicu úspechu máš už za sebou. Tú druhú môžeš dorobiť takýmito malými trikmi, ktoré by mnohých ľudí ani len nenapadli.

Najlepšie na tom všetkom je, že nepotrebuješ ani drahé príslušenstvo alebo iné vybavenie. Postačí ti to, čo nájdeš doma, alebo čo bežne používaš. Možno budeš prekvapená, ale dokonalé snímky ti zaručí aj obyčajná voda. Stačí použiť jej odraz alebo ju nastriekať na nejakú plochu.

Ak chceš mať okolo seba čipkované pozadie, môžeš si cez seba prehodiť záclonu a urobiť si tak selfie. Rovnako sa tak vieš zahrať s rozdielnym svetlom alebo zaujímavými funkciami, ktoré ponúka tvoj mobil.

Určite si pozri toto video, v ktorom nájdeš viac ako 30 šikovných trikov. Rozhodne odporúčame pozrieť si ho, pretože minimálne polovicu tipov budeš chcieť zaručene okamžite vyskúšať.

Triky, ako na dokonalé fotky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife