Trendy účesy na leto
Instagram/samanthaarandazzo

Slnko, more, studený drink v ruke a piesok pod nohami. To je jedna krásna predstava, ktorú mnohé z nás už toto leto aj zažijú. Avšak, my, ženy, máme aj v takomto čase najväčšej pohody isté beauty problémy, ktoré nás vedia potrápiť. Na dovolenke sú to aj vlasy – chceli by sme si vytvoriť trendy účesy, ktoré sa k letnému looku hodia a navyše sú aj praktické.

Nie je totiž účes ako účes. Niektoré sa hodia na spoločenské udalosti, iné akurát tak do fitka. Existuje tak veľa možností, no aj tak nakoniec skončíme s drdolom na hlave. Väčšinou je to najjednoduchšia voľba, ktorou zamaskujeme naše „salty hair“. Avšak, či už tráviš čas pod slnečníkom alebo sa vydáš na večernú prechádzku po promenáde, vždy môžeš vyzerať ešte lepšie.

Vybrali sme pre teba niekoľko videonávodov, v ktorých nájdeš krok po kroku postupy, ako si vytvoriť trendy účesy, z ktorých jednoducho srší letný vibe. Nezabudni však, že ak si počas dňa na slnku, tak, ako svoju pokožku, aj vlasy si musíš chrániť pred žiarením. Používaj ochranu proti vysokému teplu a po umytí si dodaj extra výživu, aby si na hlave nemala po dovolenke slamu.

Tieto účesy aktuálne vládnu trendom

Ak sleduješ sociálne siete, potom si určite zachytila, že tie najväčšie influencerky už naskočili na vlnu nových trendov v účesoch. A toto sú tie, ktoré sú túto sezónu absolútne TOP.

Šatka je skvelý pomocník a typický letný doplnok v jednom

Ľahká šatka ti môže pomôcť chrániť sa pred úpalom, no zároveň ide o doplnok, ktorý je v lete azda najpopulárnejší. Dobre spravíš aj vtedy, keď si ju dáš napríklad na nejaký festival.

S týmito účesmi budeš pôsobiť ako víla

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty