Dve kamarátky stoja vedľa seba

Určite aj ty patríš medzi baby, ktoré zbožňujú nákupy v drogérii. Je v tom však jediný problém. Že tam utratíš neuveriteľné množstvo peňazí. Ideš tam s tým, že si chceš kúpiť len jednu vec a pri pokladni na teba predavačka vychrlí takú sumu, že ti div oči nevypadnú. A ty z obchodu odídeš s plnými taškami. V lete sa ale tomuto miestu nevyhýbaj, nájdeš tam všetky pomôcky na letné problémy – pot, roztečený make-up či vyšúchané stehná.

V letnom období je to ťažké vo všetkých ohľadoch. Preto sme ti už poradili, aké oblečenie sa bude nosiť. Patríš však medzi baby, ktoré si nevedia poradiť so spotenými mapami na tričkách, ošúchanými červenými škvrnami medzi nohami či roztečeným make-upom? Všetky tieto problémy vyrieši aj spomínaná drogéria. Čítaj ďalej a dozvieš sa, ako je to možné.

Zbohom spoteným škvrnám

Každá z nás to pozná a šťastná je žena, ktorá nemá problém s potením. Je veľmi nepríjemný pocit, keď sa ideš uvariť vo vlastnej šťave. Hanbíš sa tak za škvrny, ktoré sa ti objavia na viacerých častiach tvojho oblečenia. O to horšie je to v prípade, keď si chceš vziať farebný outfit, pretože na ňom to vidieť ešte viac. Okrem toho je to aj veľmi nepríjemné a môžeš tak aj prechladnúť.

Dievča pri kríku
zdroj: Pexels/Alasdair Braxton

Týmto problémom bude navždy koniec, keď si kúpiš vložky, ktoré sú určené priamo na to. Prilepíš si ich na opačnú stranu trička a ľahko tak pohltia pot. Ich príklad môžeš vidieť vo videu pod článkom.

A čo s make-upom a vyšúchanými stehnami?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty