Aj keď už prešla viac ako polovica mája a my sme sa tešili na krásne počasie, ktoré nám dovolí si po dlhej zime obliecť ľahšie outfity, vonku to vyzerá úplne inak. Vietor a dážď nedovoľujú skočiť hneď do krátkeho rukáva či denne nosiť sukňu. To však neznamená, že budeme nosiť oblečenie pochmúrne tak ako počasie!

Ak sa potrebuješ inšpirovať, si na správnom mieste! Nalaď sa jarne, aj keď nie je najteplejšie. Stav na svetlé farby, akými sú biela a pastelové odtiene. Denimová bundička alebo trendy sako vyzerajú skvele a ochránia ťa pred vetrom. A ani outfit s dlhými nohavicami nemusí vyzerať tak, ako na jeseň. Ktorý look by si si vedela na sebe predstaviť?

View this post on Instagram

-🇫🇷- Vous êtes plutôt team saucisse ou team poulet ? 🍗 Blague à part, voici ma tenue Casual Friday d’hier…à base de blanc, de rose et de taupe. Je portais (entre autre) mon tout nouveau top en soie offert par @granacom, ainsi que mes nouvelles mules @zara. Bref, un look simple mais confortable ! 🐻 Vous aimez ? 🌸 -🇺🇸- Are you team sausage or team chicken? 🍗 In all seriousness, here’s my Casual Friday look…composed of white, pink and brown. I was wearing my new silk top offered by @granacom, as well as my new @zara suede slippers. This was a simple, yet comfy outfit! 🐻 Do you guys like it? 🌸 #casualoutfit #casualfriday #9to5style #peoniesbouquet #flowerloversdaily #neutralstyle #frenchblogger #blogueusemode #monstyle #sezanette #sezaneaddict #lackofcolor #newbraunfels #texasblogger

A post shared by Marine Barian (@marinehasfreckles) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.