Leto je v plnom prúde a niet krajšieho obdobia, kedy sa ukázať svetu v tých najnovších módnych trendoch. Od oblečenia až po doplnky je toto čas, kedy sa dá v móde naozaj vyhrať. 

Každé leto prichádza aj nejaký nový fashion trend, ktorému sa nevyhneš na ulici, ani na sociálnych sieťach. A tento rok nie je výnimkou. V tomto článku sme sa zamerali na doplnky, ktoré sa stali absolútnymi hitmi. Ktorý tohtoročný doplnkový trend zaujal najviac teba?

Oversize náušnice

Veľké, dlhé, vysiace – s takýmito toto leto zaujmeš. Navyše v peknej sýtej farbe oživia i ten najjedoduchší outfit.

View this post on Instagram

✶ THE SUNBURST TASSEL ✶ get it now at our webshop ✶

A post shared by NONCHALANCE (@nonchalanceamsterdam) on

Slamená kabelka

Tak túto teraz uvidíš určite u každej fashion maniačky! Žiadna iná kabelka sa na leto nehodí viac ako slamená. Najpopulárnejším sa stal jej kruhový tvar. Ideálny doplnok na dovolenku pri mori.

Vintage opasok

S trendom vysokých džínsov bola len otázka času, ako ich ešte vylepšiť. Do módy sa vrátili opasky a skvele vyzerajú tie vo vintage štýle.

Šatka vo vlasoch

Nádherný vlasový doplnok, ktorým zaujmeš. Vyzerá nežne, elegantne a aj ten najobyčajnejší cop bude vďaka šatke vyzerať hneď štýlovejšie.

Šľapky

Tento druh obuvi nebol ešte asi nikdy tak populárny, ako v tomto roku. V obchodoch nájdeš tie najrôznejšie štýly. Ak neobľubuješ k šatám vysoké opätky, sú skvelou voľbou a tvoj outfit bude ešte viac vyletnený.

Bamboo kabelka

Druhým hitom v sekcii kabelky je takzvaná bamboo kabelka, čiže kabelka vyrobená z bambusového dreva. Táto jedinečná kabelka oživí každý outfit a zaujme už na prvý pohľad, nie len materiálom, ale aj nezvyčajným tvarom.

Klobúky

Nesmieme zabudnúť na pokrývku hlavy, ktorá má okrem tej estetickej tiež ochrannú funkciu. Klobúky sa nosia každé leto a posledné roky sú čerešničkou na torte každého pekného outfitu. Najobľúbenejšie sú tie slamené, na ich veľkosti nezáleží, stačí si vybrať ten, ktorý ti pristane k tvaru tvojej hlavy.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.