pinterest.com

Festivalová sezóna sa už začala a ty premýšľaš ako si užiť skvelú atmosféru a hudbu bez toho, aby si sa cítila nepohodlne a nemala na sebe dobré kúsky? Rozhodli sme sa ti nachystať poriadnu dávku inšpiratívnych outfitov a taktiež typy, ktoré môžeš využiť pri balení alebo na festivale. Užívaj, veď žiješ len raz!

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: pinterest.com

Základom všetkého je pohodlnosť. Uvedom si, že si ideš v prvom rade vychutnať hudbu, skvelú atmošku a zabaviť sa s kamarátkou či s partiou, nie je to módna udalosť. To však samozrejme neznamená, že si nesmieš zobrať nič štýlové, no buď sama sebou. Ak je aj istý dresscode festivalu, prispôsob sa mu tak, aby si sa cítila príjemne a bola si to stále ty.

Nie je odveci zvoliť dlhé šaty. Pri nich hľadaj ľahké materiály ako ľan či bavlna. Riflové šortky sú must have kúskom, ku ktorým môžeš ľahko kombinovať či už tielká, košele alebo tenisky. Pre komfort a istotu taktiež odporúčame vak, alebo crossbody kabelku, aby si všetko dôležité veci mala pri sebe a nemala si pocit, že ti ich môže kedykoľvek niekto zobrať.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: pinterest.com

Vhodnými doplnkami k outfitu sú rozhodne okuliare, ktoré sú samozrejme aj praktické a rozhodne ich na festivale využiješ. Ak máš chuť experimentovať, toto leto sú v kurze farebné vlasy, klobúky, kvetovaná potlač, rôzne výrazné náhrdelníky a náramky, dokonca si môžeš dať urobiť dočasné tetovanie. Kreativite sa v tomto prípade naozaj medze nekladú!

Oufity si môžeš vyskladať z rôznych módnych reťazcov, my odporúčame MangoH&MReserved, alebo PULL&BEAR.

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: weheartit.com

Zobraziť celú galériu (8)
zdroj: we­he­ar­tit.com

A na záver naše overené tipy:

  • Najlepšie, čo si môžeš na festival obuť, sú tenisky. Nevymýšľaj moc s opätkami, to ti za doladenie skvelého outfitu fakt nestojí. Keď už nechceš, aby sa ti celý deň potila noha, daj si žabky alebo niečo, v čom sa budeš cítiť naozaj pohodlne.
  • Nezabudni pre istotu na teplý sveter, aj keď predpoveď hovorí o krásnom slnečnom počasí. Minimálne na chladnejšie večery sa ti zíde.
  • Uprednostni myšlienku „capsule wardrobe“, čiže si zober so sebou kúsky, ktoré skutočne využiješ a ktoré sú ľahko kombinovateľné. Je naozaj zbytočné ťahať so sebou niekoľko kufrov.
  • Zvoľ účes a makeup, ktorému dôveruješ. Predstav si, že máš stráviť pár nocí v stane, preto ak vieš, že ťa nebaví maľovanie alebo že aj tak máš radšej vlasy zapletené, príliš nevymýšľaj. Festival znamená užívanie si atmosféry a hudby, nie nasilu sa páčiť a pritom sa necítiť pohodlne.
  • Nezabudni na opaľovací krém!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista