pexels.com

Rozhodla som sa zostať.

Snažím sa, pretože viem, že nie sme dokonalí. Dokonalý nie je nikto, ale my sa akceptujeme. Vieme, že máme zlé stránky, vieme, aké sú naše obavy a vieme, že aj vďaka našim nedostatkom držíme pri sebe. Viem to, pretože aj keď sme veľakrát spadli, vždy sme sa postavili a kráčali sme spolu. Znovu o čosi viac silnejší.

Preto som sa rozhodla zostať.

Vybrala som si ťa. Vždy si vyberiem len teba. Rozhodla som sa nasledovať svoje vlastné srdce, moje vlastné presvedčenie, že ty si ten pravý. Ľudia, ktorým na nás záleží, nás budú podporovať a ľudia, ktorí nás nemajú radi, nemajú miesto v našom živote.

Zistila som, ako sa mám cítiť pri osobe, ktorú milujem. Takisto som pochopila, že ako vnímam lásku, nemusíš ju tak vnímať ty. Súhlasím s tým a zostanem pri tebe.

Vybrala som si teba a tvoju lásku. To je to, že akceptujem všetky tvoje chyby, ktoré robíš a niekomu by vadili. Vedela som to hneď. To, že ťa milujem so všetkým, čo ponúkaš. Že ťa milujem od nášho prvého rande a hneď ten večer som vedela, že som do teba zaľúbená. Dávam ti svoje srdce. Celé.

Pretože som sa rozhodla zostať.

Budem stále pri tebe. Budem ťa vidieť v dobrých dňoch a aj v tých zlých. Budem stáť pri tebe, aj keď sa ti nebude dariť a spolu všetko zachránime.

zdroj: pexels.com

No stále rozumiem, že ty sa môžeš rozhodnúť odísť. Môžeš sa rozhodnúť, že už so mnou dlhšie nebudeš. Môžeš sa vypariť a môj byt už nebude naplnený tvojou prítomnosťou. Nemôžem predsa prosiť o tvoju pozornosť, o tvoj záujem. Nemôžem držať nasilu niečo, čo nechce byť držané.

Avšak, ja som sa rozhodla zostať. So všetkým, čo ponúkaš. Napriek riziku, že prídu zlé dni. Napriek tomu, že môžem veľa stratiť. Stále si však myslím, že ti môžem dať moju lásku.

Dúfam, že sa rozhodneš zostať aj ty. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife