Photo by Drew Coffman on Unsplash.com

Práve teraz budú oslavovať všetci, ktorí sú narodení v znamení Váhy. Títo ľudia sú veľmi nerozhodní, milujú poriadok a majú veci radi zorganizované. Niektorým to môže prísť únavné a veľmi radi by videli Váhy robiť niečo zábavné, no to netušia, čo sa v takomto človeku skrýva.

Ako sa znamenie Váhy prejavuje vo vzťahu?

Znamenie Váhy vzťah potrebuje. Či už preto, že musí mať niekoho veľa seba alebo preto, aby bola šťastná. Vo vzťahu moc romantická nebýva, lásku prejavuje cez skutky. Je pre ňu ľahšie niečo za sebou nechať, ako vyslovovať dookola „ľúbim ťa“. Pre druhého sa vie zmeniť, no musí cítiť podporu.

Aký rodinný život vedie znamenie Váhy?

Žena v znamení Váh je milá a láskavá. Ako každé znamenie, aj ona má však zlé vlastnosti, ktoré mnohých vytáčajú do nepríčetnosti. Rodinní príslušníci ju obdivujú za to, ako dokáže riešiť problémy. Cíti sa dobre v priateľskej atmosfére, no keď niečo nie je podľa jej predstáv, vie sa nahnevať.

Ako vníma žena v tomto znamení samú seba?

Sama o sebe vie, že je častokrát opatrná pri veciach, kde by nemusela. Bojí sa, no strach si priznať nedokáže. Je zvykom, že žena v znamení Váh je vyspelá, aj keď na to nemusí mať vek. Rozanalyzuje všetko, čo sa dá a verí, že každý jej krok môže priniesť úžitok. Či už dobrý alebo zlý. Nad správaním ľudí sa nepozastavuje, radšej rozvíja svoju osobnosť a snaží sa na sebe popracovať. Vníma, že partner ju niekedy napomenie v tom, čhoo by mala robiť menej a čoho viac. Berie veci doslova, no je skromná a málokedy sa vie uraziť.

S akým znamením sa Váhy najviac priťahujú?

Najvhodnejšie znamenie je pre ňu Rak. Táto kombinácia bude riskantná, no zaručene funguje. Obidvaja sa budú cítiť dostatočne slobodní a pri nedorozumeniach budú pristupovať na kompromisy. Nie vždy to bude medzi nimi ideálne, pretože sa vždy jeden z nich musí obetovať preto, aby bol ten druhý šťastný. Veselá povaha Raka vytrhne zo stereotypu Pannu a naopak – pokojná povaha Panny bude Raka usmerňovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy