milovanie

Každý z nás má rád niečo iné a platí to nielen v živote, ale aj pri samotnom milovaní. V mnohých prípadoch je dôležité natrafiť na tie najcitlivejšie miesta na tele. Aj  samotná astrológia hovorí o erotogénnych zónach podľa znamenia. O ktoré ide v tvojom alebo partnerovom prípade?

Erotogénne zóny podľa znamenia

Baran

Pre Barana všeobecne platí, že jeho najcitlivejšie erotogénne zóny nájdeš na hlave a tvári. Získaš si ho nielen horúcimi bozkami na ústa alebo uši, ale aj masážou hlavy, celkovo tváre či hrou s vlasmi.

Býk

V prípade, že chceš ovládnuť toto znamenie, mala by si sa sústrediť na jeho krk. Práve ten je preňho najcitlivejším miestom na tele. Pokiaľ k tomu pridáš dávku jemnosti a vášne, bude celý bez seba.

Milovanie až po svadbe
zdroj: Pexels/Pixabay

Blíženci

Máš po svojom boku znamenia Blížencov? Potom by si sa mala sústrediť celkovo na jeho ruky. Či sú to prsty alebo len letmý dotyk či masáž prstov, pôjde z toho do kolien.

Rak

Osoby narodené v tomto znamení milujú akékoľvek typy bozkov. Radi ich dávajú, ale aj dostávajú. Najcitlivejším miestom na ich tele sú bradavky, prsia a celkovo hrudník.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy