Dvojica na lúke pozerá pred seba
Unsplash/Scott Broome

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prekonať rozchod je pre niekoho ťažké a niekto s tým nemá problém. V tomto článku sa dozvieš, ako je na tom tvoje znamenie. Nájdeš ich tu zoradené podľa toho, ako rýchlo vedia jednotlivé znamenia zabudnúť na svojho ex.

Blíženci

Žena v znamení Blížencov je prvá. Na svojho ex zabudne rýchlosťou blesku, pretože jej láska nie je hlboká, ale plytká. Vo vzťahu je zábavná, rada si užíva a flirtuje. Keď sa začne nudiť, rýchlo sa partnera zbaví a ani si na neho nespomenie.

Strelec

Táto žena je jednou z najzábavnejších z celého zverokruhu. Z ničoho si nerobí ťažkú hlavu, zbytočne nepremýšľa nad minulosťou a budúcnosťou, nerieši maličkosti a neplače nad rozliatym mliekom. A už vôbec nesmúti za svojím bývalým, pretože vie, že príde niečo lepšie.

Pár v mori
zdroj: Pexels/Heather Drummond

Panna

Môže sa zdať, že žena Panna sa s rozchodom vyrovnáva ťažko, no to je len prvý dojem. Od svojho ex sa odpúta veľmi rýchlo, pretože si vie rozchod logicky odôvodniť. Je praktická a všetko potrebuje mať vysvetlené. Ak to tak je, nemá problém na neho zabudnúť.

Býk

Táto žena je pre mnohých v oblasti lásky záhadou. Po rozchode býva smutná, no povahovo je veľmi energetická a veselá, preto nesmúti dlho. Akonáhle prejde pár dní, vie sa citovo naviazať na ďalšieho muža a milovať jeho. Zlomené srdce je pre ňu vtedy minulosťou.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy