pexels.com

A toto sú slová, ktoré som ti mala povedať, keď som ťa videla naposledy.

Nebol si moja prvá láska, ale bol si prvá, v ktorú som verila. Nevedela som, či nám osud dopraje a budeme spolu naveky, ale veľmi som v to dúfala. Nebolo to medzi nami vždy jednoduché, o to vďačnejšia som bola za náš vzťah a za každý krásny moment, ktorý sme spoločne prežili. Riadim sa vetou, veci ktoré v živote idú ľahko, nestoja za veľa.

A keď sa tak zamyslím, ty by si stál za čokoľvek v akomkoľvek prípade. Nezvykla som hovorievať o vzťahoch, či láske, prosto to bolo niečo, čo som nejako extra nepotrebovala a vyhovovalo mi byť sama. Ale keď som spoznala teba, došlo mi, že ty si to, čo mi po celý čas chýbalo. Občas, som možno pôsobila že mi je celý náš vzťah ľahostajný, ale ver, že to tak nebolo. Bol si tou jedinou „vecou“, ktorá v mojom živote za niečo stála, ktorá ma dokázala robiť šťastnou každý jeden deň.

View this post on Instagram

The cutest @tbendina 😘🤗

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Som človek, ktorý nerád dáva najavo svoje city. V momente, keď som ťa videla prvýkrát sa smiať, vedela som, že som sa zamilovala. Veľmi sa mi páčila tvoja stará duša. Tvoje správanie a to, že si ma robil lepším človekom. Naučil si ma mnoho, hlavne to, čo pred tebou nikto nedokázal. A to, uvedomiť si, že láska stojí za všetko. Neviem či som milovala viac večery, keď sme spoločne zaspávali a objímal si ma zozadu, alebo to, ako sme sa ráno zobudzali ležiac na sebe. Nebolo krajšieho momentu, ako keď si po zobudení, vyčaril ten krásny úsmev. A mohlo byť aj zamračené, pršať, či padať sneh, v tej chvíli, tam bol ohňostroj, svietilo slnko a všetko bolo krásne. Všetko bolo tak, ako má. A ešte o kúsok lepšie. A ver, že si nebol hra, či nejaká trofej, alebo výplň času. Bol si láska, ktorú iní nenahradia. Bol si človek, ktorému som chcela sľúbiť malé nekonečné navždy a osoba, na ktorú nikdy, naozaj nikdy nezabudnem. Osoba, ktorá sa vryla do môjho srdca tak hlboko, ako nikto predtým a ostane tam navždy. Aj o mnoho rokov neskôr, budem môcť hrdo prehlásiť, že som bola milovaná kráľom, že som zažila skutočnú lásku a že miesto v mojom srdci stále patrí iba tebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating