Veríš, že sa protiklady priťahujú? Niekto je presvedčený, že len podobné povahy spolu môžu dlho vydržať. Ale sú medzi nami aj takí, ktorí to nechávajú na hviezdy. Tvoje znamenie zverokruhu vie napovedať, aký muž je pre teba ideálny.

Týmto 4 znameniam odhalíme, v akých vodách by mali hľadať a prečo.

Strelec

Žena narodená v tomto znamení vyžaruje optimizmom a neobyčajným citom pre detaily. Spravidla všetky plány, ktoré sa jej zrodia v hlave, dokáže zrealizovať. V jej spoločnosti nemožno prehliadnuť šarm, duchaplnosť a vtip. Nenávidí nespravodlivosť a bojuje proti nej.

Najviac sa k tomuto znameniu hodí Panna alebo Blíženci, ktorí to majú veľmi podobne ako Strelec. Vzájomne by sa dopĺňali, no pre všetky tieto znamenia je dôležité mať rovnaké predstavy o živote, čo v tomto prípade spĺňajú.

Kozorožec

Kozorožec pôsobí dojmom zrelosti dospelého človeka. A popravde, tak sa aj správa. Dáva si záležať na presnosť, ctižiadostivosť a vytrvalosť. Nikdy sa nevzdáva a problémy rieši za horúca. Ako pracovné, tak i v osobnom živote. Je názoru, že cesta k úspechu je dláždená potom a krvou a nespolieha sa len na náhody.

Preto po svojom boku potrebuje niekoho, kto je silnej povahy, nebojí sa a bojuje. Najväčšie predpoklady na to, že by si srdce tohto znamenia získal má Býk, ktorý má vo vnútri oheň a je bojovník a dokázal by takejto žene ukázať to, po čom tajne túži.

Vodnár

Už od malička sa snaží byť samostatná bytosť s riadnou dávkou vynaliezavosti. Miluje spoločnosť a priateľov naokolo. Nemá rada samotu a potrebuje neustále niečo robiť, pretože ani nuda jej veľmi nevonia. Dôveruje ľuďom dovtedy, pokiaľ ju nepresvedčia skutkami o opaku. Vtedy dokáže zanevrieť.

Ideálny partner pre Vodnára sú určite Váhy, ktoré to majú podobne. A preto by im vzťah fungoval na výbornú. Všetky nezhody by si dokázali vydiskutovať a najlepšie na tom je, že o vzťah by sa starali, pretože ani jeden nemá tendenciu to rýchlo vzdať.

Ryby

Typická črta ženy v znamení Ryby je, že rada kráča po oblaku rozprávkového sna. Fantázia ju unáša do nadprirodzených oblastí a to robí z nej to, kým je. Do každodenného života vnáša poéziu a nezištnú lásku, avšak nemá toľko sebavedomia na to, aby sa presadila.

A Panna muž je presne to, čo tomu dodá ešte lepšiu príchuť. Aj keď tiež rád sníva a ponára sa do predstavivosti, vie stáť aj pevne na zemi, a tak vie korigovať svoju polovičku. No zároveň má pre ňu veľa pochopenia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.