Žena stojí pri bicykli
Pexels/Gustavo Fring

Prvý víkendový deň je vždy plný radosti. Denný horoskop ti odhalí, čo ťa počas neho čaká. 

Baran

Denný horoskop hovorí, že tvoj deň, žiaľ, nebude pekný. Budeš musieť splniť mnoho náročných úloh, ktoré sa zo začiatku budú zdať nesplniteľné. Neskôr sa ti môže prihodiť zranenie, preto by si radšej mala zabudnúť na náročné túry. Ak chceš ísť na prechádzku, vyber sa do mesta.

Býk

Mala by si zabudnúť na všetky problémy a venovať sa len rodine a domácim prácam. Nemiešaj sa do vecí, ktoré nie sú tvoje, pretože by ťa to mohlo stáť dobrú povesť. Oveľa príjemnejšie prežiješ víkend, keď si splníš všetky svoje povinnosti na 120 %, než by si mala radiť ostatným.

Denný horoskop
zdroj: Pexels/ROMAN ODINTSOV

Blíženci

V poslednom čase si plná optimizmu. Odhodláš sa dnes na veci, ktoré si dlho odkladala a konečne sa ti podaria. Doma sa neudeje nič významné, no mala by si rodine povedať, ako veľmi si ich vážiš a máš rada. Niekedy aj takéto maličkosti dokážu urobiť veľa.

Rak

Teraz sú ti hviezdy naklonené. Všetko bude hrať v tvoj prospech, preto môžeš robiť akúkoľvek vec, ktorú si zmyslíš. Celý deň budeš mať dobrú náladu a to sa nezmení ani večer. Dokonca bude na večeru tvoje obľúbené jedlo, tak si pochutíš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop