Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Ak máš okolo seba priateľky, ktoré sú narodené v týchto znameniach, mala by si sa im vyhnúť. Sú nespoľahlivé, radi ohovárajú a hoci sa tvária milo, pri najbližšej príležitosti sú schopné zradiť ťa.

Blíženci

Ako prvú tu máme ženu, ktorá sa narodila v znamení Blížencov. Je neposedná, stále musí niečo robiť a niekedy nerozmýšľa nad tým, čo hovorí. V prítomnosti druhých ľudí sa vie tváriť milo, no niekedy si v duchu hovorí niečo iné a najradšej by odišla.

Rada si vytvára priateľstvá, no nie vždy vydržia. Túži po tom, aby mala jednu (alebo dve) skutočnú priateľku, pretože sa jej to doteraz nepodarilo. Práve preto, pretože jej ústa sa nikdy nezavrú a na všetko musí mať svoj názor, sa s ňou nechcú ľudia baviť.

Lev

Táto žena je výnimočne krásna. Znamenie Lev je predsa na to predurčené. Je rada stredobodom pozornosti. Šíri klebety, pretože keď rozpráva, ľudia ju počúvajú a to sa jej páči. Nemá problém si niečo vymyslieť a klamať.

Ako priateľka nie je vhodná, pretože nevieš, kedy sa s tebou prestane baviť. Miluje totiž, keď je to ona, kto odmieta ľudí a kontakty dokáže pretrhnúť zo dňa na deň.

Strelec

Žena, ktorá sa narodila v znamení Strelca, nevie udržať žiadne tajomstvo. Napriek tomu však neklame a vždy je k ľuďom úprimná. Ako priateľka zlyháva pri tajomstvách a pri veciach, ktoré by mali zostať medzi dvoma ľuďmi.

Vie robiť kamarátkam oporu, no potrebuje, aby niekto robil bútľavú vŕbu aj jej. Môžeš dať šancu tejto žene, no nezabudni, že jej nikdy nezveruj niečo tajné. Potom to už totiž nebude tajné.

Ryby

Ako poslednú tu máme ženu, ktorá sa narodila v znamení Ryby. Na prvý pohľad vyzerá táto priateľka neškodne. Nevinná, vždy pekne upravená a s úsmevom na perách. Po čase s ňou však zistíš, že nie je až taká milá, ako sa tvári.

Všade kam príde trúsi sarkastické poznámky a vôbec to nemyslí zo srandy. Uťahuje si z blízkych ľudí, prejavuje sa tak, akoby nemala žiadne city a niekedy vie slovne dosť ublížiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy