Znamenia zverokruhu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska alebo kariéra? Večná dilema, ktorá z času na čas trápi veľkú väčšinu ľudí na tomto svete. Pokiaľ však niekto váha a stále sa nevie rozhodnúť, tieto mužské znamenia zverokruhu v tom majú dosť jasno. Kariéra je pre nich vždy na prvom mieste, nech sa deje čokoľvek.

Konkrétne ide o tieto 3 znamenia zverokruhu.

Baran

Muž, ktorý sa narodil v tomto znamení, dá všetko za to, aby bol úspešný a uznávaný spoločnosťou. Práve preto je dosť pravdepodobne, že oveľa viac si dá záležať na kariére než na rodine a manželstve. Je veľmi tvrdohlavý a rozhodný, miluje konkurenciu a všade chce byť prvý a najlepší. Nenechá to tak, pokiaľ sa to nestane.

Neznamená to však, že vôbec nechce mať rodinu, to nie. Len musíš byť pripravená na to, že s vami nebude tráviť veľa času. Avšak spraví všetko pre to, aby vám nič nechýbalo a aby ste mali všetko, na čo si len pomyslíte. Je to daň za to, že bude toľko času tráviť v práci.

Býk

Muž, narodený v tomto znamení, patrí k zemským znameniam zverokruhu, čo znamená, že materiálne veci miluje a vie, že ich môže získať len vďaka tvrdej práci. Má veľmi ambiciózne ciele a je až príliš zodpovedný na to, aby ich len tak hodil za hlavu a nesplnil.

Je veľmi tvrdohlavý a ťažko robí kompromisy. Sú to výborné vlastnosti pre niekoho, kto chce budovať úspešnú kariéru, nie však rodinu. Práca pre neho bude vždy na prvom mieste a ak to dokážeš rešpektovať, druhé miesto v jeho živote máš zaistené.

Panna

Ďalšie znamenie zverokruhu, ktoré patrí k zemskej skupine znamení. Stabilita, zodpovednosť a pracovitosť – toto sú ich hlavne vlastnosti. Muž v znamení Panny sa snaží byť vo všetkom ideálny. Avšak lepšie sa mu to darí na pracovisku než vo vzťahoch.

Nikdy by nedokázal robiť to, čo nemá rád a preto svoju prácu tak miluje. Predsa je to niečo, čo ho veľmi napĺňa a prináša mu radosť. Neprejde ani deň, čo by sa tam netešil. Ak máš za partnera muža v tomto znamení zverokruhu, niekedy môžeš mať pocit, že sa do práce teší viac ako domov. Nuž, je to naozaj tak aj napriek tomu, že ťa miluje. Nemala by si mu to však brať za zlé, robí to aj pre teba.

Vieš v ktorom mesiaci tohto roka by si mala čakať novú lásku? Zisti to podľa svojho znamenia zverokruhu v tomto našom článku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy