žena

Pred nami je dlho očakávaný víkend, na ktorý sa zakaždým teší nejedna z nás. Horoskop hovorí, že poniektoré znamenia ho prežijú obzvlášť príjemne. O ktoré pôjde?

Znamenia, ktoré zažijú krásny víkend

Baran

Nastávajúci víkend pre teba začne celkom príjemne, no ideálnym a zaujímavým bude predovšetkým pre tie, ktoré sa chcú pustiť do novej výzvy v srdcových záležitostiach a rovnako zažívať nové emócie. Pokiaľ si sa tu našla aj ty, nemaj strach otvoriť svoje srdce niekomu, na kom ti už možno dlhšiu dobu záleží.

Ako byť prirodzená a trendy
zdroj: Unsplash/marisa_harris

Býk

Aj napriek tomu, že posledné obdobie nebolo v tvojom prípade najideálnejším v oblasti vzťahov, víkend môže všetko zmeniť. Bude podľa horoskopu venovaný láske. Na druhej strane, patríš medzi typy ľudí, ktorí potrebujú mať vlastný priestor na reflexiu a tieto dni ju prinesú. Si pripravená dať zo seba všetko, čo sa tvojich pocitov týka.

Rak

Oba víkendové dni budú pre teba veľmi vplyvnými. Vo svojom znamení máš totižto planétu lásky Venušu, ktorá v tvojom prípade nebude predstavovať len samotný rast v tejto oblasti, ale môže viesť aj k iným výhodám. Vylúčené nie je ani spoločné plánovanie budúcnosti, manželstva alebo rodiny.

Lev

Hviezdy budú ako počas soboty, tak i nedele voči tvojmu znameniu veľmi priaznivo naklonené. U niektorých pôjde priamo o milostnú výzvu alebo možnosť objavenia nových citov. Ide o ideálne dni na lásku, vzťahy, ale i cestovanie. Využi ho naplno a užívaj si všetko, čo ti tieto dni prinesú.

Čo vyskúšať aspoň raz a život?
zdroj: Unsplash/Jackson David

Strelec

Más pred sebou dva doslova živé dni. Nadobúdať budeš čoraz viac pocit, že sa ti žije lepšie a držíš aj krok s dobou. Hviezdy umožnia prežívať krajšiu budúcnosť predovšetkým tým, ktoré zažili v poslednej dobe rozchod alebo odlúčenie od partnera.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy