Pexels/Polina Zimmerman

Rozchody nie sú ľahké pre nikoho. Nezáleží na dĺžke vzťahu, keď sú city úprimné, bolí to rovnako – či už vzťah trval dva mesiace alebo dva roky. A práve tieto ženské znamenia prekonávajú rozchod obzvlášť ťažko. Niekedy sa z neho nevedia spamätať aj niekoľko rokov.

Býk

Žena v znamení Býka miluje byť vo vzťahu. Je veľmi spoločenská, rada pracuje v kolektíve a zbožňuje, ak sa môže od ostatných ľudí učiť. Či už ide o učenie nejakej činnosti alebo o učenie kultúry, zvykov a tradícií. Vo vzťahu je najšťastnejšia, pretože má pri sebe niekoho, s kým sa môže deliť o každú vec z jej života.

Najradšej by sa o svoje šťastie so všetkými podelila. Keď sa s ňou priateľ rozíde, dokáže ju to emočne zničiť. Myslí si, že už nikdy takú lásku nezažije a prvé dni (niekedy týždne) sa jej môže zdať, že sa svet úplne rozpadol.

Škorpión

Čo sa týka ženy v znamení Škorpióna, pokiaľ ide o rozchod, berie ich veľmi ťažko. Je vášnivá a má rada vzrušenie, no keď niekoho skutočne miluje, dokáže sa upokojiť. Áno, niekedy môže byť neverná, no to len vtedy, ak cíti, že nie je v správnom vzťahu. V tom pravom neprichádza podvod do úvahy.

Keď jej partner oznámi, že sa s ňou rozchádza, uzavrie sa do seba a s nikým sa nechce rozprávať. Posunúť sa ďalej je pre ňu veľmi ťažké, aj keď je živá a nerada sa nudí. Rozchod je pre ňu veľmi ťažkým životným procesom.

Vodnár

Táto žena je úplne iný prípad. Je veľmi láskavá, empatická, dokáže všetko rýchlo pochopiť a je prispôsobivá. Vo vzťahu je verná, a ak by sa niečo zlé stalo, partnerovi by sa okamžite priznala. Snaží sa hovoriť iba pravdu a nikomu neklamať, pretože si potrpí na morálnych zásadách.

Keď zažije rozchod a jej priateľ ju opustí, na prvý pohľad sa môže zdať, že je s tým zmierená. Avšak, po určitom čase sa jej nálada zmení a bude smutná. Toto obdobie môže trvať najdlhšie, preto by si mala dávať pozor. Keď sa cíti opustená, má tendenciu robiť nesprávne rozhodnutia a zbytočne chybovať.

Rak

Citlivý Rak nemá na výber. Má najširšiu škálu emócií a nálad zo všetkých znamení zverokruhu. Keď miluje, tak celým srdcom. Keď trpí, tak celou dušou. Rozchod a citové záležitosti berie príliš vážne. Ak tejto žene niekto zlomí srdce, doslova cíti bolesť, ktorá ju trhá zvnútra.

Nesie v sebe extroverta aj introverta zároveň, navonok je spoločenská a zbožňuje ľudí i zábavu, no potajme doma večer plače do vankúša. Čas vraj všetky rany vylieči, len tu to bude trvať oveľa dlhšie. Dôležité je, aby svoje srdce nezavrela úplne, lebo ho má skutočne veľké a určite si tam raz ukradne miesto niekto, kto jej neublíži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy