tumblr.com

Ako ho nechať ísť a pokračovať na ceste životom? Viem, že je to ťažké pokračovať v živote po bolestivom rozchode. Najmä ak si sa práve rozišla s niekým, s kým si bola veľmi dlho.

Viem, nikdy to nie je ľahké.Niekdy nie je ľahké ísť do postele a zobudiť sa vediac, že si úplne sama. Nikdy nie je ľahké ísť na miesta, ktoré ste navštívili spoločne a máte tam skvelé spomienky. Nikdy nie je ľahké prechádzať sa sám a spomínať. Nikdy nie je ľahké v niečom vyhrať alebo niečo získať, keď sa nemôžeš o to podeliť s človekom, ktorého miluješ. Nikdy nie je ľahké mať zlý deň, keď sa o tom nemôžeš porozprávať s človekom, na ktorom ti záleží. Nikdy nie je ľahké čeliť tomu dňu, kedy nedostávaš správy od istého človeka, ktorý ťa miluje.

Viem, že všetky tieto veci ťa prenasledujú, keď sa snažíš pohnúť vpred. 

Chápem. Stále sa snažíš vrátiť tie časy, no už to nie je možné. Najlepšie bude, ak sa s tým zmieriš. Ak sa aj zrútiš a budeš vyzerať zúfalo, je to v poriadku. No postav sa na nohy a kráčaj pevne a so vztýčenou hlavou. Tieto škaredé a ťažké dni ťa pripravujú na niečo úžasné. Na niečo lepšie. Na niečo, čo si zaslúžiš.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: weheartit.com

Zastav sa. 

Rešpektuj to, kým si teraz a takisto rešpektuj to, kde sa momentálne nachádzaš. Rešpektuj jeho život a jeho pocity. Obaja ste samostatné bytosti, preto si váž samu seba.

Je to len obdobie. Je to len časť života, z ktorej sa máš poučiť a máš sa stať silnejšou.

Nechaj ho pokračovať a osloboď sa od neho aj od tvojho trápenia. Nechaj ho byť šťastným a dopraj šťastie aj sebe. Aj vďaka nemu si dnes taká aká si a za mnohé mu vďačíš.

Jedného dňa budeš opäť šťastná. Ver mi.

zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating