unsplash.com

Baran:

Single – február je mesiac, kedy budeš na sebe pracovať a kedy pochopíš, že na stretnutie alebo rande môže byť vhodný KAŽDÝ deň a nie len výnimočný. Vieš, že ak sa nesnažíš nájsť spriaznenú dušu, tak ju nájdeš.

Vo vzťahu – pochopíš, že je normálne spochybňovať vzťah (najmä ak si v ňom už dlho) a je normálne cítiť sa občas neisto.

Býk:

Single – naučíš sa prijímať skutočnú lásku, ktorá je ti daná. Zbavíš sa strachu z lásky.

Vo vzťahu – naučíš sa naozaj oceniť svojho priateľa, začneš si ceniť jeho úsilie a všetku silu, ktorú dáva do vášho vzťahu.

Blíženci:

Single – vymažeš z hlavy nepotrebné blbosti a pochopíš, že v skutočnosti ti ich tam ukladá spoločnosť, no budú  tu nejakí ľudia, ktorí ťa oklamú, naučíš sa byť viac opatrnejšia.

Vo vzťahu – dozvieš sa, že hlboké sklamania trvajú dlhšie ako by si chcela ale aj tak dáš svojmu priateľovi druhú šancu.

zdroj: www.godandman.com

Rak:

Single – naučíš sa rozdávať lásku všade okolo teba a okolia. Urobíš si čas, aby si sa venovala aj samej sebe a budeš mať veľa času na vyriešenie tvojich problémov.

Vo vzťahu – naučíš sa podporiť svojho priateľa. V tomto mesiaci ťa bude potrebovať viac ako kedykoľvek predtým a dúfaj, že to robíš pre seba a pre vašu lásku.

Lev:

Single – naučíš sa dať jednej osobe viac pozornosti ako by si mala poskytnúť málo pozornosti všetkým.

Vo vzťahu – naučíš sa robiť kompromisy medzi svojimi priateľmi a partnerom. Začneš byť otvorenejšia a budeš viac hovoriť o svojich citoch.

Panna:

Single – naučíš sa milovať samú seba. Dáš tomu šancu. Nevieš či ti niekto zlomí srdce alebo nie no začneš byť viac dôverčivejšia.

Vo vzťahu – zistíš, že čím viac sa obávaš toho, že tvoj partner od teba odíde, tým je to skutočnejšie. Bojíš sa, že ho stratíš ale zároveň aj pochopíš, že ľudia, ktorí ťa milujú neodídu.

Váhy:

Single – naučíš sa viac hovoriť áno. Objavíš dobrodružstvo a adrenalín, ktorý ti urobí život krajším.

Vo vzťahu – dozvieš sa, že komunikácia vyrieši veľa problémov tvojho vzťahu a budeš na tvojom vzťahu pracovať.

zdroj: unsplash.com

Škorpión:

Single – zistíš, čo chceš a čo naopak nechceš. Dozvieš sa, že ak si mladá, ešte sa nemusíš usadiť a je normálne, ak nemáš priateľa.

Vo vzťahu – čím dlhšie si s priateľom, tým sa obávaš že sa tvoj vzťah stane stereotypom a nudným. No zažiješ veľa dobrodružstiev, ktoré tvoj vzťah oživia.

Strelec:

Single – naučíš sa zostať v kontakte s ľuďmi, ktorých miluješ a máš ich rada.

Vo vzťahu – dozvieš sa, že naozaj stojí za to, obetovať láske veľa. Vzťahy sú plné kompromisov.

Kozorožec:

Single – bojíš sa zlomenia srdca ale vo februári si povieš, že je čas na zmenu. Naučíš sa zaobchádzať s láskou pomaly a opatrne.

Vo vzťahu – tento mesiac ťa naučí, ako urobiť krok späť a ako sa niekomu vo vzťahu ospravedlniť, ak si spravila chybu.

zdroj: unsplash.com

Vodnár:

Single – naučíš sa nevystavovať seba stresu a nátlaku len preto, aby si si našla lásku. Láska je niečo, čo nemôžeš zúfalo hľadať.

Vo vzťahu – naučíš sa nedávať svojho priateľa na piedestál a naučíš sa, že mu musíš dať určitú voľnosť vo vzťahu.

Ryby:

Single – dozvieš sa, že nie všetkých, ktorých si milovala, milovali rovnako teba. Si veľmi citlivá, neboj sa to ukázať ale jednoducho niektorí ľudia takí nie sú.

Vo vzťahu – zistíš, že ťa tvoj partner skutočne miluje a tak prestaneš utekať, pred svojím vlastným vzťahom.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating