Photo by Charles Deloye on Unsplash.com

Vedela si, že ľudia, ktorí sú narodení v zime viac stresujú, než tí, ktorí sú narodení v lete?  Tu spoznáš dôvod, pre ktorý sa neustále stresuješ na základe tvojho znamenia.

Baran

Veľmi rýchlo meníš nálady a to ťa vystresuje. Vtedy, keď máš byť v pohode, tak nie si a naopak.

Býk

Stresuješ preto, lebo pri hádke ti dochádzajú argumenty. Nemáš to rada, si tvrdohlavá do poslednej chvíle a ak nemáš čo povedať, privádza ťa to do stresu.

Blíženec

Rada objavuješ nové veci a cestuješ. V strese si najviac doma, keď si nervózna a nikde si dlho nebola.

View this post on Instagram

*** 🤩 Sabine 🤩 *** • • • So, heute gibt es nochmal die hübsche Sabine, dieses Mal aber etwas näher dran. Entgegen meiner Umfrage vor einiger Zeit scheinen euch doch nähere Portraits besser zu gefallen als Ganzkörperbilder! 🤔 Stimmt das? 👉🏼 ab damit in die Kommentare • • • • • #outdoorshooting #availablelight #blondehairblueeyes #beautiful #woman #sunlight #moodytoning #tannedskin #gramkilla #july #lastsummer #nikondeutschland #d750 #tamron #85mm #dream_ports #magic_ports #ig_ports #clickports #topportraits #theworldofportraits #germanportraiture #portraitureinspirations #portraitsinspire #portraitaus #portraitsmadeingermany #rosenheim #markuspictures #bavariangirl [Werbung wegen Verlinkung]

A post shared by Markuspictures photography (@markuspictures_photography) on

Rak

Rovnako ako býk, vieš byť riadne tvrdohlavá. No u teba môže byť vážnejší aj pesimizmus. Stresuješ, ak vieš, že niečo zle dopadlo.

Lev

Nemáš rada ignoranciu. Si v strese, ak vieš, že ťa niekto ignoruje. O to horšie to je, ak je to niekto, kto sa ti páči.

Panna

Máš rada poriadok a si perfekcionistka. Len čo zbadáš neporiadok a neuprataný byt či záhradu, dostaneš sa do veľkého stresu.

Váhy

Máš rada, ak veci fungujú. Stresuješ, pretože niečo nevychádza podľa tvojich predstáv a nakoniec je všetko inak, ako si plánovala.

Škorpión

Vo vzťahu dokážeš veľmi rýchlo žiarliť. Stresuješ, ak nevieš, kde je a čo robí tvoja priateľka.

Strelec

Bojíš sa, že urobíš chybu. Či už doma, v škole, v práci, vo vzťahu…stresuješ z toho, že chceš mať v živote všetko dokonalé a nie je to tak.

Kozorožec

Stresuješ, ak vieš, že si obmedzovaná. Ak musíš niečo odovzdať načas, ak niečo musíš urobiť práve teraz a ak máš na niečo obmedzený počet dní.

Vodnár

Keď ideš s niekým prvý raz von, veľmi stresuješ. Nikdy nevieš, kedy to môže byť tvoj potenciálny partner alebo (ak je to prvý pohovor) zamestnávateľ.

Ryby

Bojíš sa, že raz príde deň, kedy nebudeš môcť pomáhať svojim blízkym. Stresuješ z toho, že sa „karta obráti“. Veľmi rada pomáhaš, ale o pomoc od druhých nestojíš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife