unsplash.com

Na svete sú 2 druhy ľudí. Tí otvorení, o ktorých sa po prvom rozhovore dozvieš aj to, aké cukríky v detstve milovali, a takí, ktorých môžeš poznať roky, ale ani nevieš, v ktorý deň majú narodeniny.

Niekto je jednoducho otvorenejší k ľuďom viac a niekto menej. Záleží to nie len od osobnosti ako takej, ale podľa astrológie aj mesiaca, v ktorom sa človek narodí. Ľudia bývajú uzatvorení a neveria hocikomu, pretože sa boja, že im môže byť ublížené. Na udržanie vzťahov však musíš dať vedieť najavo svoje pocity, aby ťa mohli iní pochopiť. Zisti, ktoré znamenia sa iným ľuďom tak ľahko neotvoria.

Panna

Jedným z najťažších znamení zverokruhu je Panna. Tá priam nenávidí pozornosť. Je plachá a nepáči sa jej pocit byť pred očami iných ľudí. Potrebuje naozaj veľa času na to, aby niekomu začala veriť. Dlho sa rozhoduje o svojich pocitoch, kým niečo vysloví nahlas. S Pannou treba mať veľa trpezlivosti. To je jediný spôsob, ako si získať jej dôveru.

zdroj: unsplash.com

Škorpión

Človek narodený v znamení Škorpióna má vždy okolo seba nejaké tajomno. Nie je nikto, kto o ňom vie skutočne všetko. Vždy, keď si budeš myslieť, že ho dobre poznáš, prekvapí ťa niečím novým. Veľa o sebe nehovorí, a to ľudí mätie. Ak sa s niekým rozpráva a zapochybuje o niečom, čo povedal, zabudni na to, že sa mu otvorí. Škorpión verí tomu, kto ho naozaj počúva a dobre pozná.

Vodnár

Aj keď sa Vodnár javí ako chladný človek, túži po romantike a úprimných rozhovoroch. Za tvrdým zovňajškom je citlivý človek, ktorý túži po tom, aby ho niekto počúval. Ľuďom sa bojí otvoriť, pretože má strach z odsúdenia. Vždy, keď sa rozhodne niekomu zdôveriť, začne o tom pochybovať. Vodnár sa snaží vyhýbať témam, ktoré súvisia s emóciami. Aby sa ti otvoril, musíte byť rovnako citovo naladení.

zdroj: unsplash.com

Ryby

Napriek tomu, že človek narodený v znamení rýb je veľmi empatický, nepustí si ľudí blízko k sebe len tak ľahko. Vždy je pripravený počúvať a podať ľuďom svoje rameno, no sám nebude o svojich pocitoch hovoriť dovtedy, kým si človekom nebude na 100 % istý. Obáva sa krutosti, preto si city dobre stráži. Nechce, aby jeho tajomstvá mohol niekto použiť proti nemu vo chvíli zraniteľnosti. Takže, ak sa ti Ryba otvorí, vieš, že si pre ňu výnimočná.

 

Zdroj: themindsjournal.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating