Pár na pláži - znamenia, ktoré čaká rozchod

Každá z nás má pred sebou inú životnú cestu. Osud, ktorý sa zrejme nedá prepísať, pretože budúcnosť nemáme vždy vo svojich rukách. Kým jednu v najbližších mesiacoch postretne šťastie, druhá bude mať zlomené srdce. Hviezdy totiž napovedajú, že niektoré znamenia zverokruhu čaká v roku 2023 rozchod.

S najväčšou pravdepodobnosťou sú to práve nasledujúce 4 znamenia, ktorým to napovedal už náš veľký horoskop na tento rok, ktorý si môžeš prečítať TU.

Býk

Tvoj ročný horoskop už naznačil, že tento rok bude zrejme poznačený nešťastím v láske. Konkrétne by sa tak malo stať už v najbližšej dobe (ak si to teda už aj nestihla). Prvé tri mesiace roka 2023 budú plné vzťahových problémov, na ktorých sa výrazne pričiníš. Tvoja tvrdohlavosť a prílišné trvanie na istej predstave, ktorú partner nespĺňa, vás môže od seba odlúčiť.

Lev

Zlomené srdce hrozí v tomto roku (ktorý ledva začal) aj tebe. Hviezdy naznačili, že ak si v krátkodobom vzťahu, je väčšia šanca, že rýchlo zistíš, že to nesmeruje tam, kam by si chcela. Za koncom tak zrejme bude stáť tvoje rozhodnutie. Rozchod by mal prísť v prvej polovici roka.

Strelec

Čo sa týka tvojho znamenia, v tomto prípade to budeš ty, kto dostane kopačky. I keď rozchod oplačeš, nebudeš smutná veľmi dlho. Krátko na to by si totiž mala nájsť niekoho iného. Ako napovedali hviezdy, nemala by si sa však do nového vzťahu rýchlo hrnúť, inak budeš mať znova zlomené srdce. Netlač na pílu.

Ryby

Aj Ryby budú mať tento rok za sebou nejaký ten rozchod. Ale v tomto prípade to taktiež nebude úplne na škodu, pretože to bude na niečo dobré. Teda, výborné, keďže po ťažkom rozchode do tvojho života príde niekto, kto bude naozaj výnimočný. Vyzerá to však tak, že si na to budeš musieť počkať, stane sa tak v druhej polovici tohto roka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy