instagram/the_gilmore_girlz, _.gilmore_girls._

So seriálom Ženy z rodu Gilmorovcov vyrastalo veľa mladých žien. Mal premiéru v roku 2000 a bol vysielaný do roku 2007. V roku 2016 naň nadviazala miniséria 4 dielov Žien z rodu Gilmorovcov: Rok v živote, ktoré odrážajú ich život po 10 rokoch.

Magazín Grazia v článku prezradil pár faktov, ktoré by si mala o kultovej dvojici vedieť.

 1. Herečka Rory, Alexis Bledel, neznáša kávu. Keď natáčali scénky s kávou, pila iba kolu, ktorá sa najbližšie podobá káve.
 2. Jess, ktorého stvárnil Milo Ventimiglia, chodil s hlavnou hrdinkou aj v skutočnom živote. Nevydržalo im to a po troch rokoch sa rozišli.
  zdroj: instagram/the_gilmore_girlz
 3. Najlepšia kamarátka Rory, ktorá bola Paris, sa najprv zaujímala o úlohu Rory. Nevybrali ju, no napriek tomu jej dali dosť dôležitú postavu.
 4. Vždy ti prišlo mesto Stars Hollow skutočné? Nie je to pravda a celé mesto je vytvorené z kulís (používali sa napríklad aj na natáčanie Roztomilých mŕch). Tieto kulisy sa nezachovali a keď natáčali v roku 2016 pokračovanie, museli mestečko stavať nanovo podľa fotiek.
 5. Postava Luka mala byť zo začiatku len okrajová, no medzi ním a Lorelai prebehla iskra a nakoniec z nich bol najobľúbenejší pár.
  zdroj: instagram/the_gilmore_girlz
 6. Počas celého seriálu bolo v častiach spomenutých 339 kníh. Môžeš si z toho urobiť poriadny zoznam na čítanie.
 7. Predtým než sa Kirk volal Kirk, mal meno Mick. Vedela si o tom? 
 8. Hlavná postava Lorelai nemala rada piatkové návštevy starých rodičov. No pri nakrúcaní ich mala herečka najradšej.
  zdroj: instagram/_.gilmore_girls._
 9. Hlavný jazyk herečky Alexis Bledel je španielčina. Môžeš si všimnúť, že v jednej scénke dokonale hovorí po španielsky s upratovačkou. Je to práve preto, že je to pre ňu prirodzené.
 10. Tiež si sa cítila veľmi zle, keď si sa dozvedela, že Luke má dcéru? Nie si sama. Aj herečka April sa priznala, že sa jej táto úloha nehrala najlepšie.

Zdroj:graziadaily.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife