Konečne pohoda, pláž, slnko a drinky. Zbaliť sa na vytúženú dovolenku je pre nás, ženy, tak trochu oriešok. Niekedy preto, že nám nejaká podstatná maličkosť chýba, inokedy preto, že tých podstatných maličkostí máme neuveriteľné množstvo a veľkosť cestovného kufra sa ukazuje ako nedostatočná. Ale aké sú tie top veci, ktoré si zbaliť musíš a ich prítomnosť jednoznačne oceníš pri vylihovaní na rajskej pláži? Prinášame ti rebríček 5 produktov, ktoré ti budú robiť spoločnosť. A nebude to ani veľa stáť, všetko sme našli pod 10 eur.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

1. Slnečné okuliare

Must have číslo jeden. Ochránia tvoje oči, vďaka nim môžeš pozorovať každého fešáka, sú štýlové a na každej selfie budeš aj bez dokonalých liniek a špirály vyzerať skvelo. Instagram ti padne k nohám. Čo tak tieto?

2. S knihou v ruke

Slnenie na pláži – ako stopercentný liek na zabudnutie na realitu. A k tomu ti dopomôže práve kniha so zaujímavým obsahom, do ktorého sa určite ponoríš. (Pretože ponárať sa nemusíš iba vo vode.) Náš tip je “Mŕtve dievča neklame” – možno si počula o trochu kontroverznom seriáli “13 reasons why”, ktorý je natočený práve podľa tejto knižnej predlohy. Ide o príbeh tínedžerky, ktorej sa veci a život vymkli spod kontroly. Odhaľ jej dušu, tajomstvá a nesplnené sny – trochu melanchólie k slnečnému počasiu.

amazon.com

3. Nivea – hydratačný sprej na opaľovanie

Tvoja ochrana pred slnkom a hydratácia pokožky v jednom. Aby opaľovanie bolo zdravé. To sa jednoznačne zíde. Kočky z ďalšieho videa od Nivea ti to potvrdia. Ak chceš vidieť ich novú časť z dovolenkového príbehu a zároveň súťažiť o letenky na trip v Európe, nakukni SEM.

4. Externá nabíjačka

Buďme k sebe úprimné – asi žiadna z nás nevydrží bez digitálneho sveta celý deň na pláži. A aby sa náhodou nestalo, že sa ti smartfón vybije práve v tom najnevhodnejšom momente – zachytávanie dokonalého záberu – externá nabíjačka bude tvoja záchrana.

powerbanky.heureka.sk

5. Letné šortky

Posledným overeným tipom sú obyčajné, tenké letné voľné a hlavne pohodlné šortky so, samozrejme, cool patternom. Keď sa budeš premiestňovať do najbližšej reštiky/baru so spáleným zadkom, tak ich určite oceníš! Tá ananásová potlač je iba bonus naviac…

sk.tezenis.com

Článok vznikol v spolupráci s Nivea