instagram/jovi_travel

Single život a ten vo vzťahu, to sú 2 úplne odlišné svety. Teda, nemali by byť až tak veľkou zmenou pre človeka, ktorý nesmie zabúdať na to, že s príchodom partnera sa nekončí jeho osobný život.

Áno, keď si vo vzťahu, veľa vecí sa zmení. Prispôsobujete si navzájom program, chcete spolu tráviť čo najviac času, skúšate nové aktivity, ktoré ste sa naučili jeden od druhého, spoznávate nové miesta, nových ľudí, no to, že si našla lásku, ešte neznamená, že by si mala stratiť samú seba.

Mali by ste spoločne rásť a posúvať sa vpred, aby vám to vydržalo na dlhé roky. No uvedom si, že ak nie je skutočne šťastný každý jeden z vás ako samostatná osobnosť, nemôžete byť šťastní ani ako dvojica.

Je to jednoduché – ak máš zlú náladu, si nešťastná či nie si vo svojej koži, odnáša si to aj tvoje okolie. Naopak, ak si so svojím životom spokojná, cítiš sa byť naplnená v tom, čo robíš, svoju pozitivitu s ostatnými iba znásobuješ. Takto to funguje pri všetkých vzťahoch, nie len tých partnerských.

Nevzdávaj sa svojich snov, cieľov či koníčkov kvôli chlapovi. Ak je to ten pravý, pochopí ich a ešte ťa v nich bude aj podporovať. Nemusíte byť spolu 24/7, potrebujete mať čas iba pre seba, aby ste nezabudli na svoje aktivity, priateľov, či iné povinnosti, a aby ste si potom ešte viac vážili spoločný čas.

Aj toto je jeden zo spôsobov, ako sa vyhnúť „ponorke“. Navyše, láska nás má ťahať smerom hore, nie dole, preto, ak tvoj frajer nie je tým, kto ti dovolí ísť tým smerom, potom to nie je pravý.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating