Pexels/cottonbro

Ach, ako jednoducho sme si to kedysi predstavovali, však? Tá naivná myšlienka, že si nájdeme vysnívaného muža a budeme s ním žiť šťastne, až … no predsa tak ako v tých filmoch! Zdá sa však, že tie boli natočené iba na to, aby nám dali niečo, o čom sa dá veľakrát iba snívať. V reálnom živote je veľmi ťažké nájsť niekoho, s kým budeme až do úplného konca. A to aj vtedy, ak sa skutočne zamilujeme.

Vzťahy sa končia z rôznych dôvodov a je jedno, či trvali mesiac alebo 10 rokov. Väčšinou prídu prekážky, ktoré zotrú aj posledný kúsok lásky a iskry medzi dvoma ľuďmi. Tak už nie je dôvod ďalej sa trápiť bok po boku.

Láska totiž príde ku každému z nás, no to ešte neznamená, že pri nás aj ostane. Aj to patrí k životu. Avšak, čo ak zo vzťahu nikdy neodišla, no šťastný koniec sa nekoná?

Nevieme, čo bolí viac. Či vedomie toho, že sa niečo krásne nadobro skončilo a nám ostala v srdci veľká rana alebo to, že nemôžeš byť s človekom, s ktorým sa navzájom úprimne ľúbite.

Osud sa totiž nehrá s nikým a aj keď niečo vyzerá idylicky, nemusí to vydržať. Zvládnuť to môžu iba veľmi silné osobnosti, ktoré vedia, že určiť si vlastné priority je na prvom mieste. A aj to, že ak chcú spraviť niekoho milovaného šťastným, musia ho nechať ísť.

Ako sa hovorí, občas sa stretnú dve spriaznené duše, no v nesprávny čas a na nesprávnom mieste. Aj keď spolu vytvoria skvelú dvojku, pochopia, že ich cesty sa budú musieť, skôr či neskôr, rozdeliť.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating