Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

Mať vzťah s neskutočne príťažlivým mužom je niekedy náročné. Presvedčili sme ťa o tom v našom minulom článku. Čo však robiť v prípade, že tvoj priateľ nie je až taký „dokonalý“ v posteli, ako by si si predstavovala?

Vyskúšaj tieto triky a urob zo svojho partnera perfektného „alfa samca“, ktorého ti budú závidieť všetky kamarátky.

Chváľ ho a buduj mu sebavedomie

Neexistuje ľahšia cesta, než táto. Muž miluje pochvaly rovnako, ako aj ty, len to nedáva najavo. Tým, že ho budeš chváliť, hovoriť mu tie správne slová a uisťovať ho o tom, že je pre teba ten najlepší, najkrajší a najpríťažlivejší, mu budeš budovať sebavedomie. Jednoduchou cestou tak dosiahneš to, že si v posteli bude viac veriť a zmení sa na divocha.

Choď s ním do fitka

Základ je mať zdravé sebavedomie, no na to, aby bol tvoj chlap skutočný „alfa samec“, musí mať aj hriešne dobrú postavu. Fitness centrá sú otvorené, tak neváhaj ani minútu a kúp mu permanentku. Pokiaľ vieš, že by tam nechcel ísť sám, zriaď si členstvo aj ty. Získate tým vyformované postavy a budete jeden z „fitness couple“ z Instagramu.

V posteli ho naviguj správnym smerom

My vieme, že by si často chcela, aby tvoj partner „odkrútil“ všetku prácu v posteli sám. Avšak, týmto prístupom sa nikam neposunie. Jedna z možností je práve navigovanie počas intímností. Keď mu budeš podrobne hovoriť čo a ako má robiť.

Z iniciatívy nemajú strach len ženy, aj chlapom niekedy chýbajú skúsenosti. Ak chceš, aby si nabudúce zažila to najkrajšie milovanie svojho života, musíš priateľovi presne povedať, čo chceš, aby robil. Nevie čítať myšlienky a nevidí ti do hlavy, bez tvojej pomoci nemá šancu zlepšiť sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating