Instagram.com/couplegoals

Po peknom vyrysovanom tele sa obzrie takmer každá z nás. To, čo za tým stojí, však už nikto nevidí alebo nikto ani nechce vidieť. Teda okrem ženy, ktorá má takého muža doma.

V diéte je horší ako žena počas svojich dní

Za pekným telom nie sú len hodiny strávené v posilňovni, ale najmä upravená strava. Priznajme si, ani s nami to nie je najľahšie, keď máme svoje nálady, no kedy sa začne hovoriť o mužoch, ktorým chýba cukor? Podráždení, urážliví a nervózni – dámy, máme konkurenciu!

Na zmrzlinu s ním nepôjdeš

K teplým letným dňom nepochybne patria zmrzlinové poháre a pikniky so sladkosťami. Pre tvojho muža však príchod leta znamená príprava summer body, a tak pokiaľ práve nemá cheat day, na sladké rande môžeš zabudnúť.

Jeho diéta zasiahne aj tvoju kuchyňu

Všetko, čo zje, musí mať pod kontrolou. Okrem toho, že niektoré jedlá sa u vás stanú úplným tabu, iné zas nemôžeš pripraviť, ako sa ti zachce. Kalorické tabuľky sú už na dennom poriadku a tak vieš, že každé jedlo sa musí dať presne zvážiť. Nad zapekanými jedlami teda ani nemusíš rozmýšľať. 🙂

Už nie si tá, na ktorú sa čaká hodinu

Akonáhle pred letom upraví jedálniček, začne pozorovať, či naozaj funguje. To sa rovná neustálemu pozeraniu do zrkadla a napínaniu svalov. No a keď sú zmeny viditeľné, čas pred zrkadlom sa ešte zdvojnásobí. Neraz sa tak stane, že sa tam zasekne a ty naňho čakáš celú večnosť.

Začneš si byť neistá sama sebou

Na jednej strane ti lichotí, že máš po boku takého príťažlivého muža, na druhej ťa zožierajú myšlienky, či sa mu páčiš. Si si vedomá, že sa po ňom obzerajú aj iné ženy a on by si kľudne mohol vyberať. No ty si môžeš vybrať tiež: buď budeš v sebe živiť tieto nezmysly, alebo mu budeš dôverovať, pretože on si vybral teba. Alebo to ber ako motiváciu cvičiť tiež, on ti určite s nadšením na tejto ceste pomôže.

Hoci nám tieto veci vedia liezť pekne na nervy, my im to s radosťou odpustíme. Nie preto, že výsledok stojí za to, ale hlavne preto, že ich ľúbime za to, akí sú. Predsa len, je to ich súčasťou a je dôležité to prijať rovnako, ako oni prijímajú naše chyby. Nakoniec, sú to len drobnosti, na ktorých sa dokážeme spolu zasmiať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating