V dnešnom svete plnom technológií je veľa možností nájdenia spriaznenej duše. Jednou z nich je aj online zoznamka. Síce žijeme v modernej dobe a používanie internetu je celkom bežné, stále sa nájdu nezadané dievčatá, ktoré vytrvalo zoznamky odmietajú a radšej trávia svoje piatkové večeri doma s romantickým filmom a zmrzlinou. Každá z týchto žien má kopu výhovoriek typu: randenie cez internet je divné, alebo že to nie je nič pre ne.

Avšak dámy, čo je na tom také zvláštne? Je predsa veľa prípadov, kedy sa práve vzťahy cez internet podarili. Aj keď, nie vždy to vyjde na prvýkrát. Pripravila som teda pre dievčatá, ktoré váhajú, či sa prihlásiť na Tinder pár dôvodov, prečo ho skúsiť.

1. Už to viac nie je tabu

Skoro každý slobodný muž je na nejakej zoznamke zaregistrovaný. Je teda obrovská šanca, že aj ty nájdeš toho pravého. Odlož teda na chvíľu svoju hrdosť a neboj sa stiahnuť si do mobilu appku aj ty.

2. Rozhodni sa sama

Že ťa od toho kamošky odhovárajú? Alebo ti mama od malička hovorila, ako príde ten pravý, keď to budeš najmenej čakať? Ak ťa nebaví vyčkávanie na princa, ktorému pravdepodobne ušiel kôň, urob vlastné rozhodnutie a pomôž osudu.

foto: www.pexels.com

3. Nájdu sa aj čudáci

Ako je o online zoznamkách najznámejšie, nájdu sa tu občas fakt divní ľudia. Jednou z výhod však je, že práve týmto čudným týpkom odpisovať nemusíš.

4. Čo neovládaš, to sa naučíš

V tomto prípade vôbec nie je prekážkou ak si v randení neskúsená a neovládaš všetky baliace frázy. Nemusíš sa trápiť, že povieš, čo nemáš, ale môžeš si v pokoji rozmyslieť, čo napíšeš.

5. Spoznáš niekoho z pohodlia domova

Najlepšie na tomto randení je, že sa nemusíš starať o make- up, vlasy či stráviť hodinu pred skriňou a zúfalo vyberať outfit. Jednoducho si môžeš sadnúť pred telku v teplákoch či vyťahanom svetri a chatovať s potencionálnym partnerom.

6. Aj keď sa to nezdá, je tu veľa „normálnych“ ľudí

Nie, nemusíš sa báť. Online zoznamky nevyužívajú len outsideri a IT čudáci, ale aj normálni chlapi.

foto: www.pexels.com

7. Keď sa nechceš viazať…

Nemáš zrovna chuť na trvalý a láskyplný vzťah? V tom prípade choď do toho nezáväzne. Je veľa mužov, ktorí nesnívajú o založení rodiny, ale naopak si chcú užívať. Tak sa k nim pokojne pridaj.

8. Ani o romantiku nie je núdza

Ak patríš medzi dievčatá, ktoré milujú raňajky do postele a hlboké pohľady do očí, tak už neváhaj a choď do toho. Hoci to znie možno neuveriteľne, no existujú muži, ktorí túžia po vážnom vzťahu. Možno práve tebe Tinder prinesie budúceho manžela.

Je veľa spôsobov, ako nájsť svoju polovičku. Tinder má však jedno veľké plus, a tým je, že len ty sama si môžeš vybrať, s kým sa stretneš a s kým naopak nie.

cover foto: pexels.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating