Už dlho premýšľaš nad tým, že tvoj „look“ by chcel zmenu a nevieš sa k nej odhodlať? Mám pre teba niekoľko horúcich letných inšpirácií, ktoré by ti mohli pomôcť rozhodnúť sa.

Keď sa pozrieš na niektoré celebrity, môžeš vidieť jeden veľký trend. Nie je taký výrazne šedivý, ako sme mohli vidieť minulý rok, je jemne platinovo – blond. Hnedovláska Taylor Swift, Christina Aguilera či Jannifer Lowrence, ktorá doteraz obľubovala ryšavú farbu, podľahli novému trendu.

Taylor-Swift-Platinum-Blonde-Hair

Taylor Swift , foto: self.com

Jennifer-Lawrence-Platinum-Blonde-Hair

Jennifer Lawrence, foto: self.com

Christina-Aguilera-Platinum-Blonde-Hair

Christina Aguilera, foto: self.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taktiež je IN takýto krátky strih vlasov. Teraz si určite hovoríš, že máš pekne dlhé vlasy. Keď ti dobre nestoja zopneš si ich do chvosta alebo drdola a s takými to krátkymi to nepôjde. Mýliš sa! Presne takýto strih je ideálny na zopnutie a zároveň je naozaj pohodlný. Budeš sa v ňom cítiť komfortne aj pri 30 stupňoch celzia.

 

Beyonce-Platinum-blonde-hair1

Beyoncé, foto: self.com

A čo urobiť ak si tmavovláska? V spoločnosti prevažuje názor, že blond odtiene sú pre ženy, ktoré majú bledší typ pokožky. Môžeš sa inšpirovať speváčkou Beyoncé. Ona ukazuje, že sa bledý odtieň vlasov hodí aj k tmavšiemu typu pokožky.

Žiariace blond odtiene pripomínajú dúhový trend, ktorý stále pretrváva. Je pravdou, že pastelové farby vlasov nie sú pre každého. Takýto blond odtieň vlasov, ako môžete vidieť vyššie, je super zmenou a oživením tvojej „koruny krásy“. Teraz je ideálny čas vyskúšať iný strih alebo farbu tvojich vláskov. Tak šup to vyskúšať! Podeľ sa s nami o svoje experimenty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.